Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszik egy srác a suliból...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy srác a suliból mit tegyek?

Figyelt kérdés
Már eléggé régóta tetszik, közben tetszett más is, de valahogy nem tudtam elfelejteni, ha köszönünk egymásnak mindig mosolyog, egyszer-kétszer már beszéltünk, de én kezdeményeztem általában inkább a haverjaival lóg és mivel végzős kicsit aggódok, hogy elkések, vagy nem tudom, de mostanában bent van egy-két álmomban, mindig őt keresem a szememmel a folyosón és előfordul, hogy összeszorul a mellkasom vagy gombóc lesz a torkomban, a rá gondolok... 16/l (trollok kíméljetek, tudom, hogy millió ilyen kérdés van, de inkább kiírtam) hozzátenném, hogy nem egy bányarém, hip-hopozik és zongorázik, figyelmes, kedves és vicces nem az az elszállt, de annak ellenére, hogy nem vagyok egy bányarém nem akarok facebookon se írni, nem érzem, hogy haladtam volna azzal, hogy beszélgetést kezdeményeztem élőben...

2016. szept. 9. 18:23
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
előfordult, hogy a csaj aki tetszett nektek próbált beszélgetni, de ti utána se mertetek vele? ha igen mi történt utána?
2016. szept. 9. 18:42
 2/11 anonim ***** válasza:

szerintem te minden tőled telhetőt megtettél már eddig. Ha nem érdeklődik viszont, akkor nem biztos hogy ez változni fog a jövőben is. Kicsit még próbálkozhatsz, de hagyd lélegezni.


Nálam pl rám van szállva egy lány, aranyos is meg minden, mosolyog, én is próbálom viszonozni a dolgot, de egyáltalán nem jön be mint lány. És egyre inkább zavaró ahogy próbálja rám erőszakolni magát. Mert az úgy még okés lenne, hogy mint barátként beszélgetni vele néha néha, de hogy egész nap ott sürög forog körülöttem, az zavaró.

2016. szept. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

#2-es vagyok


Igen az is előfordult velem még régebben, hogy volt egy lány aki közeledett felém, és én nem mertem csinálni a dolgokat, amiket kellett volna. Jött beszélgetni meg minden, mosolygott, kedves volt ilyenek, de nekem nem ment. Az ilyen dolgoknak komoly pszichológiai hátterük van, leginkább szülőktől eltanult rossz párkapcsolati példa. Mert minden gyereknek párkapcsolati téren az a példa, amit a szüleiktől láttak.:) Nálam pl az volt a para, hogy apám nem mutatta ki az érzelmeit anyámnak, illetve nekünk se. De neki is komoly pszichológiai gondjai voltak a saját szüleivel kapcsolatban, ugyanis az apja meghalt mikor ő még nagyon kicsi volt, és nem látta, hogy ő hogy viselkedett volna az ő anyjával, ezért volt tanácstalan, és bezárkózott. És ez így szállt át egy teljes generáción keresztül rám is. Én is bezárkóztam:D Azóta ezekre rájöttem és sikerült lerombolnom ezeket a falakat, de komoly utánajárással, tehát a srácnak ha ilyen gondja van, inkább menjen dokihoz, vagy pedig te legyél vele nagyon türelmes.

2016. szept. 9. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
hát én suliban is elég ritkán látom, de remélem én nem vagyok zavaró amikor viszont igen, emiatt is aggódom, hogy mi van, ha...
2016. szept. 9. 18:49
 5/11 anonim ***** válasza:
le tudnád írni pontosan, hogy hogyan viselkedik a srác, testbeszéd, mennyire magabiztos amikor veled van, mennyire beszél hangosan, határozottan stb stb?
2016. szept. 9. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
nekem a családom miatt inkább olyan problémáim vannak, hogy túlságosan nyílt vagyok, azaz nem szoktam semmit sem titkolni, magamtól is mesélek magamról, azonban nehezen bízom eg teljesen másokban
2016. szept. 9. 18:52
 7/11 A kérdező kommentje:
ha beszélek hozzá a szemembe néz és úgy tűnik figyel rám, de ha nem kommunikálunk akkor általában nem látom, hogy felém nézne, egyszer egyszer van csak, hogy elkapom a tekintetét, bár folyosón is úgy látom, hogy nem az a nézelődős, egyenesen a terembe és nem is nagyon jön ki csak ha muszáj... még annyira sokat nem beszéltünk csak tavaly év végén kb 3 szor meg most is max annyiszor... de mondjuk nem tudom minek tudható be, de facebookon nincs 10-nél több közös ismerősünk és abból is mindannyian a hobbijával összeköthetőek engem mégis, bár viszonylag hosszú idő után, de visszajelölt (még azelőtt jelöltem be, hogy beszélgettünk volna, akkor még csak kösznő viszonyban voltunk
2016. szept. 9. 18:59
 8/11 A kérdező kommentje:
U.i: bocsi, hogy hosszú, de fontos nekem
2016. szept. 9. 18:59
 9/11 anonim ***** válasza:
hát ha úgy nem néz nagyon hogy távolabb vagytok, nem kapja fel rád a tekintetét soha, akkor az szerintem nem túlzottan jó jel. Én amikor ilyen voltam akkor eléggé sokat bámultam a lányt, mert egyszerűen tetszett a kisugárzása, rossz lett volna nem odanézni néha néha. De a félénkség, illetve az önbizalomhiány nem szokott látszódni, vagy érződni rajta? Teljesen nyugodt amikor vele beszélsz, vagy milyen?
2016. szept. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
de elképzelhetőnek tartom, hogy félénkebb
2016. szept. 9. 19:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!