Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti járnátok osztálytárssal?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti járnátok osztálytárssal?

Figyelt kérdés
Írjatok érveket is.

2016. nov. 27. 13:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
jah, há most mi van abba?
2016. nov. 27. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én régebben jártam osztálytárssal (2-vel is) az egyikkel amelyikkel hamarabb, azzal szakítás után is haverok maradtunk, és jóba voltunk, de a másodikkal is így volt. Szerintem nem akadály...
2016. nov. 27. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Előfordult, nem is egyszer.
2016. nov. 27. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Mert én is így vagyok ezzel,hogy mi rossz van abban?

De nekem mindenki állandóan a szemem alá dörgöli,hogy miért próbálkozok osztálytárssal.Merthogy annak csak rossz vége lehet.

2016. nov. 27. 13:29
 5/11 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz velük! Honnan tudják?! Volt már tapasztalatuk vagy mi? (#2 vagyok)
2016. nov. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mert értelmes embereknél ha vége van is egy kapcsolatnak, valószínűleg nem fogják a másik halálát akarni..
2016. nov. 27. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
ha minden jól működik miért ne?
2016. nov. 27. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Soha!


Érv: fiúsuliba járok és 38 fiú van az osztályban.

16F

2016. nov. 27. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Jártam. A gimi utolsó két évében voltunk együtt, érettségi után pár hónappal szétmentünk, de azóta is jóban vagyunk, szóval lehet úgy szakítani hogy ne legyen szar.
2016. nov. 27. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem éri meg. Én pont 2 hete szívtam be elég rendesen.. Elmondtam a lánynak (osztálytársnak) hogy mit érzek, de hát természetesen viszonzatlan volt.. De gondold el hétfőn, full fáradtan mész iskolába, és a lány már az egész osztálynak elmondta, még azt is mutogatta amit messengeren írkáltunk egymásnak.. Az mit ne mondjak elégge szíven szúrt.. És miért nem jönnék össze osztálytárssal? Mert hogyha össze is jöttök, arra nincs semmi garancia hogy évekig együtt lesztek.. És most velünk is ez van, előtte hát kb. Lányok közül Ő volt a legjobb barátom, azóta nem is beszélgetünk.. De az amikor 18 ember előtt ezért égsz, mint a rongy, azt az érzést nem igen kívánnám senkinek. Ezért mondják azt hogy Házinyúlra nem lövünk.. És még 1,5 évet egy osztályban leszünk.. Le lehet pontozni, v. Bármi ilyesmi, de ezt mindenki a saját kárán fogja megtapasztalni.. 13F, (Akiről beszéltem 12L) Visszafordíthatnám az időt akkor nem kapkodnám el megint.. De a tetteinkért vállalni kell a felelősséget..
2016. dec. 23. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!