Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti járnátok osztálytárssal?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti járnátok osztálytárssal? Ha nem miért nem?

Figyelt kérdés

2013. szept. 30. 20:38
 1/10 anonim ***** válasza:

Már megjárták elég keményen.

Másfél évig szenvedtem miatta.

2013. szept. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
*Megjártam.
2013. szept. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem!!

Nem szarok oda ahol eszek!! :) Ez elfogadható érv volt?

2013. szept. 30. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mondd, mire való a kereső? Tucatnyi ilyen kérdés van!
2013. szept. 30. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
nem,mert már nem járok iskolába.
2013. szept. 30. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hát ha mondjuk utolsó évben lennénk akkor igen. Máskor meg házi nyúlra nem lövünk.
2013. szept. 30. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem, én csak lebegnék a repülő szőnyegemen osztálytárssal.
2013. szept. 30. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Bino ***** válasza:

Nem, mert ha utána szakítunk egymással rossz lenne, hogy ktt van.

Max utolsó évben.

2013. szept. 30. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Mindig mindenki azt mondja, hogy ne. Nekem is azt mondta az osztálytársam, akibe két évig szerelmes voltam, húztuk is egymás agyát rendesen, hogy emiatt sosem jönne össze velem. Nem is jött, csak miután elballagtunk. Boldog három hónap volt, aztán ő Angliába, én maradtam. Szóval szerintem feleslegesen elpocsékolt 5 év volt, amíg vártunk arra, hogy véget érjen a suli. Ne várj ilyesmire! Ha szereted, akkor is szeretni fogod, ha minden nap látod! :))
2013. szept. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az olysztályban az emberek akaratukon kivul is, mas arcukat mutatjak, mint azon kivul. Menj ki vele, ismerd meg mas kornyezetben is. Es ha mindenhogy tetszik, az osztalyban es mikor kettesben is vagytok es mindketten akarjatok akkor osszejohettek.
2013. okt. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!