Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, ha nektek tetszik egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ha nektek tetszik egy lány elmondjátok neki vagy nem?

Figyelt kérdés
Ha nem,miért nem? Ha igen hogy vislekedtek vele?(16l)
2016. nov. 27. 14:55
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem mert félek, hogy visszautasítana. Nem tudom miért.

16F

2016. nov. 27. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

hááát már elmondom.

Főleg mert legutóbb amikor a lány szemtől szembe megkérdezte tőlem ,mert ő meg pont szerelmet szeretett volna vallani.De én ezt meg nem tudtam ,bepánikoltam és szegényt leordítottam hogy : NEM!DEHOGYIS!HAGYJUK MÁR A HÜLYESÉGEKET!Kitalálta ezt ki ?!?!-mondtam. Ő pedig a szavaim hallatán bekönnyezett és elrohant..Elsőnek nem tudtam hogy mit is szeretne igazán ,de mikor megtudtam(rá két hónapra) Egyből odamentem hozzá és szerelmet vallottam ,de akkorra már hallani sem akart rólam .. :/

15f

2016. nov. 27. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!