Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit csinálnátok ha az exetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálnátok ha az exetek aki szerelmes beléd, és mindent megtesz érted de te "szabadságot" akarsz, szóval semmit nem érzel és meglátnád az exed a kerteben/házad mellett piásan altatóval és hogy vagdossa magát miattad?

Figyelt kérdés
amikor az exem megtudta hogy vagdosom magam miatta ráirt a barátnőimre és felhívta anyukámat hogy nem tudja mi bajom de segítsenek, közbe jól tudta hogy az a bajom hogy kidobott, és még csak nem is személyesen intézte el végleg hanem messengeren.
2016. júl. 17. 13:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szánalmas..felpofoznám és szólnék az anyukájának,hogy sürgősen kezeltesse,mert beteg!!!!!
2016. júl. 17. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
58%
Gondolom te irtál ki kèrdèseket tegnap is.. Szerintem ne kelts benne bűntudatot ès nem áll meg az èlet nèlküle. Gondolj csak bele.. A világon többmilliárd ember èl, igy mindennaposak a szakítások, ès mindenki túlèli aki meg nem az gyenge az èlethez. Könnyebb lenne öngyilkosnak lenni mint hogy szembe nèzz az èlettel? A szüleidnek, családtagjaidnak milyen fájdalmat okoznál?? Ne tedd tönkre az ő èletüket. Namármost ha te megtennèd, az exed èli vigan az èletèt ès nem hatná meg egyáltalán az se hogy vagdalod magad meg gyógyszerezel. hidd el van èlet nèlküle is. A szakitás tènyleg fájdalmas dolog, de hogy eldobjam miatta az èletemet olyan nincs. Legyèl erősebb kitartást ✌💕
2016. júl. 17. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

1. Megnyugodnék, hogy életem legjobb döntése volt, hogy kiraktam, nem vesztettem semmit.

2. Ráhívnám a mentőket, hadd vigyék gumiszobába, hogy többé ne is lássam.

3. Beülnék a tévé elé egy pohár meleg teával, és nézném a sorozatokat.



Lehet hogy neked újat mondok, de SENKI nem akar járni egy gyakorló elmebeteggel. Aki részegen öngyilkos lesz egy pasi miatt, az csak azt bizonyítja, hogy sose volt normális.

De ha hírek megy (márpedig fog), akkor egy életre elintézi, hogy mindenki őrültnek tartsa. És tényleg senki se akar járni a falu bolondjával! Később se.


Ettől még nyugodtan égesd le magad mindenki előtt.

2016. júl. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Pontosan.ahogy 3. írta


Mindenki menekül az öngyilkosjelöltektől.csak megerősitest kap az ember hogy kerülni kell.

2016. júl. 17. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
62%
Nem kellesz neki, szánalmas vagy. Nyírd ki már végre magad, ahelyett, hogy itt vergődsz.
2016. júl. 17. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Sunshinedoll ***** válasza:
Azt, hogy nem az én felelősségem. Én is max annyit csinálnék, hogy szólok a családtagoknak, de nálam ez az érzelmi zsarolás nem működik.
2016. júl. 17. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Jaj, hát megcsináltad? És már ki is engedtek a kórházból? Pszichiáterrel is beszéltél?

Vagy csak unatkozol így nyári szünet idején, és ezzel szórakoztatod magad?

Ha igaz a kérdés és a szitu, akkor kívánom, hogy valaki az életben akkora bűntudatot okozzon neked, mint amilyet te akartál az exednek. Megérdemelnéd.

2016. júl. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!