Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mitévő legyek, ha az iskola...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitévő legyek, ha az iskola legcsinosabb lánya egyfolytában szemez velem, mikor én nem vagyok helyes?

Figyelt kérdés

Nem akarom hogy ezt tegye.


Nagyon sok fiú egyetért azzal hogy gyonyoru és szívesen lenne a parja, de én azoknak a fiúknak a közelükbe sem érek.


Ráadásul én csendes és visszafogott vagyok.


Nekem is tetszik az a lány,de sosem próbálkoznék be nála,mert nem vagyok hozzá való.


Az a lány nagyon okos,intelligens és gyönyörű,raadasul szőke és kek szemű,amilyen en is vagyok.


Amikor a többiekkel vagyok azt figyelik az osztalytarsaim hogy a fiúk közül senkit nem néz,csak engem mikor a például az ebédlő teremben ülünk.


Mit tegyek hogy ne nézzen? Olyan zavarba érzem magamat.



17/f


2016. dec. 1. 11:04
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Szalagavatón is velem akart táncolni,de én mondtam hogy alapból nem szeretnék.
2016. dec. 1. 11:21
 2/11 anonim ***** válasza:
58%

"Nem vagyok hozzávaló" na ezt meg miből gondolod???

Rég az enyém lenne a csaj a helyedben!!!!!!!! Nem vagy férfi!!!! Csak egy kis fing

2016. dec. 1. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Oxidbogár ***** válasza:
Kapd össze magad,ne legyél hülye,ha most nem lépsz utólag bánni fogod,és ennek a kérdésnek a reciprokával fogsz fárasztani minket!!!! ;)
2016. dec. 1. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
istenem az emberi butaságnak tényleg nincs határa
2016. dec. 1. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Hallod,srác ilyen lehetőséget ne hagyj ki..ne törődj senkivel sem,menj oda beszélj vele és lehet ő lesz a barátnőd,ne hagyj ilyen lehetőséget kárba veszni ;)
2016. dec. 1. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Keress egy srácot aki megdugja a segged.
2016. dec. 1. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nyilvánvalóan tetszel neki,ne b*zd el.
2016. dec. 1. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha ezt kihagyod, akkor igaza van a 6osnak :D
2016. dec. 1. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Szimeon ***** válasza:
Rázd le a lányt. Lehet, hogy csak szórakozik veled. A legjobb megoldás ha nem foglalkozol vele, vagy egy másik lánnyal beszélgetsz látványosan.
2016. dec. 1. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Segítek, hátha hasznodra válik.

Én első és eddigi utolsó barátnőm is ilyen volt.

De érted, egy csomó srác körbevette meg nem is tudom, volt idő amikor nem is foglalkozott velem, aztán hozzám nőtt.

Pedig ha van fura gyerek, akkor az én vagyok.

Nem is értettem, mit szerethet rajtam, sose jöttem rá pedig százféle okot mondott mikor faggattam.

Szóval elhiszem, hogy zavarban vagy, ilyenkor lazán szívgörcsöt kap az ember, de szerintem ne félj tőle.

Bár arra készülj, hogy biztos beszólnak egyesek-az gyakori mikor a Sulikirálynő összejön mondjuk R.J Berger-el vágod.

Valamit biztos jól csinálsz egyébként.

Én bunyókba keveredtem, mindig olyan dolgokat mondtam amelyeket félreértettek az emberek, mert tudod, kicsit Twisted idebent, meg úgy osztályon kívül én szóba se álltam senkivel.

Meg még tanárokkal is vitába kerültem néha, persze pusztán technikai vitákba.

Valami üvegmintát kellett tervezni én meg már rettentően untam a népmotívumokat, a sok kelta cucc is agyamra ment már.

Aztán van egy könyvem, Ernst Haeckel-től, a grafikái vannak benne.

Kinéztem ezt és pár nap alatt megcsináltam otthon:


[link]


Óriási zűr lett belőle, mert rohadt jól felhasználtam de szegény Magdi néni szívbajt kapott, mert kiderült, hogy retteg a denevérektől.

Anyumat is be kellett hívni.

Szóval érted, én voltam a tipikus abnormális gyerek, fura dolgok ezek :)

Szerintem ne add fel viszont.

2016. dec. 1. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!