Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy tudnám leküzdeni a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám leküzdeni a felelmeimet?

Figyelt kérdés

Van egy Srac, aki nagyon tetszik, de O nepszeru es en nem. ( tudom, hogy ez hülyeség, de akkor is "számít" )

Es en nem tartom magam annyira szépnek :(

Az is zavar, hogy valszeg genetikailag nem tudom becsukni a számat, vagyis ha akarom igen, de "alapallasban" nem ugy van :(

Most fogszabim is van :(


Szerintem ebből adódik az, hogy soha nem merek neki köszönni vagy odamenni hozza :(


Szerintetek hogy kuzdhetnem le?


Nepszeru(bb) lányok/fiúk ti ismerkednetek/járnatok kevésbé nepszeru fiúval/lánnyal?



2015. jún. 11. 12:30
 1/4 A kérdező kommentje:

Vagyis inkább hogy tudnék "erőt meríteni", hogy le tudjam győzni?


Mert akkor tudom leküzdeni, ha szembe nézek vele, csak ez az ami nem megy :(

2015. jún. 11. 12:38
 2/4 anonim ***** válasza:
Először is figyelj oda arra hogy mindig csukva tartsd a szád ha nem beszélsz, a fogszabályzó néhány embernek jól is áll. Ne gondolj abba bele hogy mi lesz utána csak meny oda hozzá legyél magabiztos és ha nem is tetszel neki lehetséges hogy előbb utóbb meg fogsz. És én simán járnék népszerűtlen lánnyal csak az a fontos hogy én mit érzek iránta nem a mások vélemény. Ha gondolod küldj egy képet magadról priviben és szívesen adok tanácsot a külsőddel kapcsolatban is. :)
2015. jún. 11. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

És lehet, hogy az is közrejátszik abban, hogy nem merek odamenni hozza es beszélni, hogy amikor nem beszél v.kivel vagy koszon v.kinek akkor hat..nincs olyan nagyon kedves feje

Amugy aranyosnak tűnik :/ :)

2015. jún. 11. 14:52
 4/4 IQNuQ válasza:

Hosszú válasz lesz.. Én is mindig kívülálló voltam, félrevonultam, nem volt önbizalmam. Amúgy sem jöttem ki soha a korosztályommal, ültem, és ülök a teremben most is, hallgatom a zenét, és baromira nem veszek részt a beszélgetésekben. Sulin belül nem is nagyon voltak barátaim, csak külsősökkel tudtam összehaverkodni, de magamtól úgy sem mentem oda senkihez. Sőt, három évig a stílusom is olyan volt, hogy lógott a gatyám, két-három számmal nagyobb pulcsikat hordtam a pasirészlegről. De engem támogattak a barátaim (volt egy vagy kettő.).. Keress sulin kívül barátokat, ismerkedj, ha ők melletted állnak jobb lesz az egész.


Na szóval. Félrevonulós-sorbólkilógós voltam énis mindig, soha nem hordtam divatos cuccokat, most se nagyon. De mégis odajött hozzám egy olyan pasi, amilyenről csak álmodoztam (ha veszek neki kontaktlencsét, hogy kék szeme legyen, akkor összes apróság is egyezik) és összejöttünk, és lassan két éve együtt vagyunk. Szóval nem a népszerűségen múlik az egész. Úgy ismert meg, hogy olyan ruhákat hordtam amik miatt volt amikor odajött hozzám lány mert hátulról azt hitte pasi vagyok(és nem viccelek, nagyon ciki volt). És úgy is kellettem neki. Én most vagyok 16, ő 23. Szóval a kor sem mérvadó. Próbáld meg elfogadni magad (bár két éves kapcsolat után se igazán megy nekem sem), menj oda hozzá, ha negatív visszajelzést kapsz, akkor meg ne érdekeljen, mert nem érdemled meg. És komolyan mondom!! Nem csak vigasztalás :D mert az ember jányát csak az érdemli aki elfogadja mindenhogy, kövéren, nem kövéren, tátott szájjal, fogszabályzóval, kócosan, nem kócosan... Erre gondolj. És ne sirasd azt akinek nem tetszel. Mert én vagyok az élő példa, hogy a népszerűtlenek is foghatnak olyat akiről más csak álmodozik. Ha gondolod írhatsz priviben, vagy bármi, szívesen segítek ha van még kérdésed, és tényleg ne félj, az előttem kommentelőnek is igaza van. Nem a külső az első! És nem mások véleménye (mondom ezt én.... :D)!!!


Ja, és ha népszerű lennék, részemről akkor sem érdekelne, mert összejöhetek népszerű pasival aki jól megver meg bántalmaz amikor kettesben vagyunk, meg összejöhetek egy népszerűtlennel aki mellett önmagam vagyok, aki szeret, és jól érzem magam mellette... Ez volt a végszó :D szóval ha gondolod írj :)

2015. jún. 13. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!