Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha elsétálunk egy lány egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha elsétálunk egy lány egy fiú mellett, csak akkor nézi meg ha tetszik neki?

Figyelt kérdés

VAgy ha már többször el sétáltok egymás mellett és sokszor nézett, de egy időután már úgy tűnik, hogy direkt a másik irányba fókuszál és csak azért se akar odanézni, akkor valami baja van? én elég nehezen nem nézek rá az illetőre aki mellettem sétál el, ha fiú ha lány, ez akkor nem mindenkinél ilyen természetes reakció??

Szerintem 2 változat lehet most, 1. nem néz oda, mert annyira unszimpatikus vagyok (pedig nincs ronda fejem szerintem)


2. direkt másfele néz, mert nem akar szemkontaktusba keveredni, gondolom ilyen is van nem??


vagy talán van egy alternatíva, mégpedig hogy a másik irányba űrlények voltak és azt nézte, csak én nem vettem észre.

17F


2016. dec. 2. 14:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ez bonyolult :D, nem lehet különösebben kiszúrni..
2016. dec. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ha nem néz rád az még nem jelenti azt, hogy nem keresné a társaságodat vagy a szemkontaktust. Igen van ilyen is ahogy kérdezted. Nos ők az introvertáltak, akik nehezebben nyílnak meg.
2016. dec. 2. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

JÉZUSOM, most fogom a fejem, jól elírtam a kérdést...


szóval, ha elsétál egy lány egy fiú mellett, csak akkor nézi meg, ha tetszik neki??


azért javítottam ki, hogy senki ne ebbe kössön bele és ne offoljon, 1-es ezt hogy érted, mindennek minden jelentése lehet vagy mi?

2016. dec. 2. 15:14
 4/11 anonim ***** válasza:
Az introvertáltakon nehezebben fogod észrevenni, hogy tetszel-e nekik. Ahhoz mentalistának kell lenned vagy gondolatolvasónak, vagy empatának. Hehe
2016. dec. 2. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem tűnik visszahúzódónak a lány, elég magabiztosan jár, volt hogy olvasott miközben sétált, habár szerintem ez semmit nem számít :D
2016. dec. 2. 15:15
 6/11 anonim ***** válasza:
Az introvertált tud úgy nézni, hogy észre sem veszed. :) Szóval ahhoz nagyon vonzanod kell, hogy észrevedd megnézett. Az introvertáltak inkább nem mutatják, hogy tetszel nekik.
2016. dec. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ez még nem jelenti azt, hogy nem intro. Az introvertáltság nem önbizalomhiány.
2016. dec. 2. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Az olvasás is lehet egyfajta figyelem elterelés, vagy tényleg olvasott. :D
2016. dec. 2. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha tetszik neked és intro akkor legyél türelmes. Egy-két alaklom után köszönj rá, hogy szia és mosolyogj is hozzá,a ztán később úgy is adja magát a szituáció.
2016. dec. 2. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
De hát egy idegenre ráköszönni, az a mai társadalmi normák szerint abnormális :/, rögtön örültnek néznek, vagy azt hiszi majd hogy akarok valamit, ami igaz is, mert a társaságát szívesen elfogadom :D
2016. dec. 2. 15:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!