Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van egy srác aki nagyon...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srác aki nagyon tetszik és szinte mindig látom, de nem tudom hogy menjek oda hozzá. Az alaphelyzet az hogy én úszok ő meg vízilabdázik így elég sokszor megyünk el egymás mellett. Szerintetek hogyan kéne leszólítanom?

Figyelt kérdés
Hogyan kéne?
2016. márc. 13. 17:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Dicserd meg a dobo technikajat vagy hogy milyen izmos mar ha az
2016. márc. 13. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
jah dicsérd meg az izmos hasát :D
2016. márc. 13. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Az beválna?:D
2016. márc. 13. 18:15
 4/7 anonim ***** válasza:

Hat ha nem nagy bele van akkor biztos

Es ha azt mondod akkor nem artana ha legalabb a felso kockak latszananak

De ha eleg meresz vagy meg is foghatod es vegighuzhatod a kezed a mellen aztan mosolyogj ra ha ebbol nem esik le neki akkor valoszinuleg meleg

2016. márc. 13. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
És ha félénkebb vagyok?:)
2016. márc. 13. 18:35
 6/7 anonim ***** válasza:

Akkor koszonj neki es szemez vele mosoly

De ha ez se megy akkor eleg nehez lesz

Ha jo csaj vagy es ertelmes is akkor nem hiszem hogy gond lenne a simogatasbol mert valahol cuki tud lenne hogy felenk vagy

2016. márc. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget:)
2016. márc. 13. 19:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!