Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 14 (14! ) évesen miért ciki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14 (14! ) évesen miért ciki ha még nem volt barátom? :D

Figyelt kérdés

Ma a lányok körében feldobódott ez a téma.

Én elmomdtam hogy még nem is volt senki és ilyen fiatalon nem is szeretnék.

Teljesen kiakadtak :D

Aztán én is kiakadtam hogy a 13 éves osztálytársam már rég nem szűz.

Kezdem azt érezni hogy maradi vagyok.

Miért olyan kiakasztó hogy nem divatból akarom magam megb.szatni?

Tudom nem a legszebb szó.De ezt nem lehet szeretkezésnek nevezni XD

Lefekszenek egy kanos hapsival( aki nem is szereti őket) aztán nagyzolnak vele :D

Miért gáz ha szingli vagyok?


14/L


2016. dec. 2. 15:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
96%

az igen, hát én viszonylag népszerű voltam osztályomban, amíg 1 srác megkérdezte, te úgye már nem vagy szűz, én meg, de az vagyok miért? nah azóta jó páran már lekezelnek... Szóval erre a válaszom, mert retardáltak :D nem ciki, nem gáz, mindenki a maga tempójában halad.

17F

2016. dec. 2. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
nem ciki.. ők buták.
2016. dec. 2. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
78%
Még 18 évesen sem ciki.
2016. dec. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi, nem kell semmit elsietni.

Az sokkal gázabb, hogy 13 évesen nem szűz egy lány. :)

15F

2016. dec. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Attól mert más szerint gáz, nem kell így gondolnod. Ahogy érzed...úgy alakítsd a szerelmi életed és a nemi életed is. Az a gáz hogy ez a téma köztetek és hogy ki mit csinál és mit nem...
2016. dec. 2. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
az lenne a ciki ha lett volna. Vagy nem is ciki, hanem hülyeség, buta lépés, nagyon nem okos döntés.
2016. dec. 2. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
83%
Nem ciki, az viszont az ha valaki 13-15 évesen már nem szűz.
2016. dec. 2. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Az a ciki hogyha valaki 13 évesen már nem szűz. Mármint ha pl megerőszakolták akkor ugye az esetek nagy százalékában nem ő tehet róla, de ha ő akarta hogy így legyen az már rég rossz. 14 évesen semmi baj nincs azzal hogy nem volt még pasid, nem kell elsietni. A szabadság jobb dolog néha mint egy kapcsolat, főleg hogyha nagyon ritkán, vagy nem is találkoztok. Azért jó ilyen korban még szabadnak lenni mert akkor osztálykiránduláson egy késő éjjeli felelsz vagy mersznél elcsattan egy csók azzal aki épp tetszik neked, köszönhetően az osztálytársaidnak akik tudták ezt :D Szóval szerintem egyáltalán nem gáz hogy még nem volt barátod, jól tetted hogy nem szereztél magadnak egyet "divatból". 14/F
2016. dec. 2. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem, nem gáz de ezt már előttem is leírták páran :D
2016. dec. 2. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Bátran kijelentem hogy egyedűl te vagy értelmes az ismerőseid között. Nem ciki egyáltalán, inkább becsülendő.
2016. dec. 2. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!