Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fingtam a barátom elott mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

P.Styles kérdése:

Fingtam a barátom elott mit csinaljak?

Figyelt kérdés
Szerintetek mennyire ciki ha fingtam elotte?15evesek leszunk es egy eve egyutt vagyunk.ez volt az elso ilyen eset es szerintem meghallotta de en ugy tettem mintha nem tortent volna semmi.De latszott rajta hogy meghallotta..Mit csinaljak?Nagyon ciki :((

2016. jan. 18. 16:24
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Egy év után ennek nem kéne ennyire cikinek lennie. Inkább nevetned kellett volna a dolgon.
2016. jan. 18. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
92%
Szerintem add fel magad a rendőrségen.
2016. jan. 18. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Fingj egyet mogotte is, hogy erezze a torodest.
2016. jan. 18. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
69%
Szakíts ilyen nőt nem érdemel..
2016. jan. 18. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Még jó, hogy nem hánytál vagy orrot fújtál, hihetetlen, egyeseknek milyen testi funkcióik vannak a másik előtt...


Egy év. Még ha első randi lenne, de egy év... Ez gyakorlatilag elkerülhetetlen, illetve ahhoz speckó ember kell, speckó étrenden, esetleg remek visszatartási képességekkel.

2016. jan. 18. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Máskor mondd hogy pardon! -vagy-

Nem szégyelled magad Bogár! (kutya) stb.

És ha erre nem mondja azt, hogy kedves egészségedre, akkor hagyd el! (ha mondja, akkor mondd nyugodtan, hogy a tiédre is!) :-)

A fing olyan velejárója az életnek, mint az evés. Nincs benne semmi ciki! Én is szoktam fingani. Olyat nem ismerek aki még nem fingott! (olyat igen aki kifingott)

2016. jan. 18. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Eddig nyilván azt hitte, hogy földöntúli, testetlen csodalény vagy, aztán most kiderült, hogy mégis csak nőnemű ember vagy. Nagy csalódás.
2016. jan. 18. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
miért lenne gáz? amikor volt barátnőm megesett hogy böfögött vagy izzadtság szaga volt amit 2 méterről érezni lehetett a 40 fokban de szerintem az ilyen szarságok tök átlagos dolgok,ne aggódj nem fog emiatt szakítani veled se más szemmel rád nézni
2016. jan. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
Hajhh ezen a kérdésen bocsi ha ezt mondom egy kicsit elnevettem magam. Am nem gáz szerintem ha véletlen volt, és nem hiszem hogy szakítani fog veled ez miatt.
2016. jan. 18. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Alapvető emberi tevékenység, hol a probléma?
2016. jan. 18. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!