Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Még idő kell neki? Vagy csak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még idő kell neki? Vagy csak simán mondjam el neki hogy tetszik nekem?

Figyelt kérdés

Van egy lány akit 3 hete hogy megismertem,azóta néha találkozunk élőben,facen pedig minden nap beszélünk.

Amikor nem írok neki sokáig,akkor ő szokott írni,amikor még először vagy másodjára találkoztunk akkor ordított róla hogy bejövök neki,most annyira nem látszik rajta.

Amikor beszélünk akkor szoktam neki mondani hogy milyen cuki,meg a legszebb akit ismerek,de nem nagyon viszonyozza vagy ha igen akkor is nagyon elrejtve.

Ma megfogtam a kezét a buszon,vagyis úgy hogy az ő tenyere a lábán volt lefele nézett és így a tetejére rátedtem az enyémet,aztán megfordítótta próbéltam átkulcsolni,de nem nagyon csinált semmit,aztán meg egy kis idő múlva mintha húzta volna egyre lejebb,így elengedtem.

Nemtudom mit tegyek? Mondjam el neki hogy bejön nekem,vagy valami?



2016. dec. 2. 18:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem mond el neki! Mit veszíthetsz? Ha neki nem jössz be akk ez van...
2016. dec. 2. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Csak ha elmondom neki,azzal nem fogok megint sokat érni,mert ő úgysem fog mondani semmi hogy én bejövök-e neki vagy nem xd
2016. dec. 2. 18:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!