Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 11 éves vagyok, tetszik nekem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rohánszki Dorina kérdése:

11 éves vagyok, tetszik nekem egy fiú az osztályból . Hogy mondjam el neki úgy, hogy ne égjek be a többiek előtt, vagy ne legyen feltűnő?!

Figyelt kérdés

2016. okt. 8. 15:27
 1/6 anonim válasza:
100%
Sehogy. 11 évesen mindenképpen kiröhögnek ezért.
2016. okt. 8. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Úgy, kicsi lány, úgy, add csak meg a valós nevedet felhasználónévként, hátha valamelyik pedofil majd elkezd zaklatni.
2016. okt. 8. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Sehogy ehez még pici vagy majd 2-3 év múlva de az is határeset
2016. okt. 8. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Így is - úgy is kiderül, és kínos lesz, mert még éretlenek vagytok. Várj ezzel 3+ évet, és majd 14-15-16 évesen gondolkozz a fiúkkal. Addig nem éri meg.
2016. okt. 8. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Most egy név alapján nem fogja tudni senki hogy ki ő... Gondolom nem csak egy lány van ilyen névvel, feltételezem azért. Ha meg igen.. akkor meg így járt.
2016. okt. 9. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
azért a "Rohánszki" nem valami gyakori vezetéknév, meg legalább akkor ne lenne nyilvános a neve
2016. okt. 9. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!