Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 107349 üzenetváltás után...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

107349 üzenetváltás után kedvelhet a lány?

Figyelt kérdés

Nem spamoltuk szét a beszélgetést, hogy napi 2 ezer matrica meg ilyenek, lassan 1 éve, ha beszélgetek vele.

Kort nem írok :) de amúgy egyidősek vagyunk.


..F


2016. dec. 4. 12:31
 1/9 A kérdező kommentje:
Amúgy nem számoltam fejben az üzenetek számát és nem is lapra írtam, hanem a facebook írta.
2016. dec. 4. 12:35
 2/9 anonim ***** válasza:

Ez attól is függ, hogy miket írtok egymásnak és hogyan, de ha ennyit üzengettek egymásnak, akkor valószínűleg kedvel, szeret veled beszélgetni. :)


Egyébként én a párommal üzengetek sokat, másfél éve ismerem, és távkapcsolatban vagyunk, üzeneteink száma: 519881. :D

2016. dec. 4. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Jajj, ez aranyos! :DD

Valószínűleg kedvel, ha ennyit beszélgettek, de ahogy előttem is írták, az is fontos, hogy hogyan és miről beszélgettek.

Engem például az egyik osztálytársam folyamatosan azzal 'zaklat', hogy mikor írunk, mennyit tanulsz, mit tanulsz...stb. Xdd

2016. dec. 4. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hát igazából mindennap beszélgetünk egymással, először a napunkról, mik történtek, de eléggé részletesen, aztán meg filozofálunk olyan témákról, ami őt is meg engem is érdekel, néha-néha rákérdeztem apróbb dolgokra, hogy mit keres egy srácban, meg hogy milyen srácok jönnek be nekik, de arról már leszoktam, mert elég kínosan éreztem magam akkor. Szoktam neki mondani, hogy sokszor látok lányokat, akik tetszenek nekem és akkor ő mindig mondja, hogy olyan hülye vagyok, hogy nem szólítom meg őket, de nekem igazából ő tetszik a legjobban, csak hát mégse akarom elrontani, mert ha beszélgetni tudok csak vele, akkor ez is meg felel, amíg vele beszélek.
2016. dec. 4. 14:14
 5/9 anonim ***** válasza:
Mi úgy 40000 üzenetváltás után is csak haverok maradtunk... De nekünk mondjuk több dolog is közre játszott
2016. dec. 4. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ennyi üzenetből írhatnál egy könyvet :P
2016. dec. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha nem érdekelnéd, vagy ha nem lenne semmi esélyed nem beszélne veled ennyit :)

(Amúúúgy..hol lehet megnézni az üzenetváltás számát? :D )

2016. dec. 4. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
74%

Sanszos. Nem beszélgetnék olyannal ennyit, akit nem kedvelek. :D

Utolsó, chatablakon belül teljes beszélgetés megtekintése, felgörgetsz addig, amíg ki nem írja, h korábbi üzenetek betöltése, aztán ott ír egy számot zárójelben (annyi + amiket átgörgettél).

2016. dec. 4. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Van egy alkalmazás hogy mauf onnét lehet
2016. dec. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!