Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, Nők. Miért van az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, Nők. Miért van az hogy megismerkedünk egy társkeresőn, majd pár üzenetváltás után nem válaszol a lány?

Figyelt kérdés
Néhány napja egy társkeresőn megtetszett egy lány. felvettem vele a kapcsolatot, ő válaszolt. Pár üzenet után a Facebookon folytattuk az ismerkedést. Itt is jó pár üzenetváltás, mindenféle dologról beszéltünk aztán egyszer csak nem válaszol többé az üzenetre. Mintha elrabolták volna az ufo-k.

2015. márc. 18. 20:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak nincs ideje vagy nincs gépközelben. És is volt, hogy jó ideig nem írtam vissza lánynak (fiú vagyok) aztán x idő után ugyanúgy folytattuk a beszélgetést. Szerintem ne aggódj.
2015. márc. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Valami nem tetszett neki, csak volt annyira gyáva és gerinctelen, hogy ezt még csak nem is merte megírni neked (vagy nem tartott téged még arra sem méltónak, hogy akár csak két sorban is leírja). Vagy csak mások ügyesebbek voltak, és elhalászták őt az orrod elől, ki tudja. Ezerféle oka lehet, de mivel még arra sem vagy jó neki, hogy megossza veled a gondolatait, így nem is fogod megtudni az igazi okot.
2015. márc. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
91%
Írt neki egy nálad jóképűbb pasi.
2015. márc. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem jönnek be neki a képeid, szomorú de így van.
2015. márc. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Írtál neki valami olyat ami elriasztotta.Nyilván nem szándékosan.
2015. márc. 18. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 TTP80 ***** válasza:
Több vasat tart a tűzben tipikus esete kedves kérdező. Valószínűleg talált egy másikat, fel a fejjel. Várj három napot a legutolsó beszélgetést követően, ne csinálj semmit, ne írj neki. Ha ezután sem jelentkezik, akkor sajnos felejtős. :(
2015. márc. 19. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Fake. 9 évesen én is csináltam, amikor pedig ''eldurvult'' a helyzet leléptem... :D Lol Számíts arra, hogy egy 10 éves ül a gép másik végében kamu képekkel, észrevette, hogy megtetszettél neki ezért megijedt.


Le lehet pontozni, de mentségemre szóljon, hogy nem vagyok büszke a viselkedésemre, csupán a szüleim NEM foglalkoztak velem....

2015. máj. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!