Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudom egy hulye faces kérdés,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom egy hulye faces kérdés, de akkor is a lány mit érzett?

Figyelt kérdés

bejelolt facen egy ismeretlen lány, életemben 1-2x ha láttam, gondoltam nem leszek bunkó, így visszajeloltem, aztán rá is koszontem

-szia, ne haragudj, de ismerjuk egymást?

-szia nem.

-akkor miért jeloltél be?

-én nem jeloltelek be, te jeloltél engem.


erre én olyan mérges lettem, hogy letiltottam és a haverom másnap meg is kérdezte, hogy miért jelolok be valakit, ha utána letiltom. mondom wtf???

tudom, hogy nem kéne vele foglakozni, de elgondolkoztam rajta, így kiírtam a kérdést. én lelki betegségre gyanakodok, ha a normális válaszolók kozott bebizonyosul hogy tényleg az, akkor megírom neki, hogy találkozni szeretnék vele és elviszem ot a psichológushoz.


A kérdésem komoly! ha tényleg lelkisérult és nem emlékszik, hogy mit csinál, akkor úgy érzem, hogy segítenem kell rajta!



#Facebook #lány #tiltás #jelölés #ossze vissza beszélés #lelkisérult
2016. dec. 3. 23:49
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Ember, majdnem éjfél van, hagyjad a népet a hülyeségeiddel. 😁😂
2016. dec. 3. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
He? O_o
2016. dec. 3. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Hallod akár hiszed akár nem a kérdés komoly. ha nem tortént volna meg velem ez én is valami ilyesmit írnék mint te 1es de sajnos megtortént.
2016. dec. 3. 23:57
 4/17 anonim ***** válasza:
Hany éves vagy ember? Lehet hogy te vagy amnéziás és annyira csorgattad a nyálad az adatlapjára hogy "véletlenül" bejelölted 😂😂
2016. dec. 4. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
19 vagyok, nem hinném, hogy egy átlagos lányra csorgatnám a nyálam. a kérdés még egyszer kiírom, hogy komoly! tudom sok a troll fake kérdés de ez tényleg nem az!
2016. dec. 4. 00:04
 6/17 anonim ***** válasza:
Hát akkor mondd a csajnak hogy nézze vissza az előzményeket hogy kit jelölt be és majd ő is látni fogja, ennyi :D
2016. dec. 4. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Jó, de ha komoly is lenne, mi köze van az amnéziának meg a lelki sérültségnek egymáshoz?

És egy 19 éves fiú mégis miért cirkuszolna ezen? :D

#1 voltam

2016. dec. 4. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
látod megfogtál! a kérdés továbbra is komoly, azzal fogtál meg hogy az amnéziának mi koze a lelki sérultséggel. én megmondom oszintén fingom sincs mi az az amnézia de inkább írhattam volna hogy simán beteg. tevékenységnaplóban meg nem írja ki jelolt kit. na mindegy, várok valami hasznos választ is
2016. dec. 4. 00:17
 9/17 anonim válasza:
Csak elnézett valamit a Facebookon és véletlenül bejelölt. Az hogy nem tudja használni az oldalt és EGY hibát vétett, nem jelenti hogy mentálisan károsult.
2016. dec. 4. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
koszonom válaszod! de akkor miért mondja azt hogy én jeloltem be ot? nem egyszerubb azt mondani hogy sorry ne haragudj véletlenul jeloltelek be? na mindegy noi logika :D
2016. dec. 4. 00:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!