Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi értelme egy kapcsolatnak?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi értelme egy kapcsolatnak?

Figyelt kérdés

Ebben a korban a legvaloszinubb, hogy elobb vagy utobb, de szetvalnak utjaitok, akkor meg mi ertelme van?? Felesleges szvfajdalom az egesz nem?? Normalis, hogy ezert nem is akarok komoly kapcsolatot?? Mert tudom, hogy a lelkem osszetorne, mikor vege lenne.

Van hogy elkezdek megszeretni egy lanyt, akkor fogom magam es kilepek az életéből minden szo nelkul, ez gyavasag volna??

17F



2016. dec. 4. 17:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Rutint szerzel, hogy ne egy komoly kapcsolatban jöjjenek elő nevetséges amatőr hibák.
2016. dec. 4. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

#1 pszichológiailag kimutatott,hogy egy embernek minél több kapcsolata van, annál kevésbé lesz képes megmaradni egy kapcsolatban. Mert ha valami nem megy, eldobja, és inkább keres egy 52. embert, ahelyett, hogy dolgozna a kapcsolatán.

Baromságnak tartom ezt a "rutinszerzést"

Úgy a legszebb, ha azzal a bizonyos emberrel éled át először a dolgokat.

Akárhogy is van, ha valakivel elkezdesz járni, egy darabod nála marad, és minél több darabodat adod másnak, annál kevesebb marad majd a párodnak, akinek rutint akartál szerezni...


Egyetértek a kérdezővel.

Persze nem kell ilyen berögzötten elutasítani mindenfajta ilyen dolgot, de nem kell hisztérikusan kapcsolatokat keresni " mer má mindenkinek van valakije"

És szerintem teljesen normális, ha úgy érzed, hogy összetörnél, ha vége lenne. Igazából mindenkinek teljesen össze kéne törnie. Ha valakit igazán szerettél, akkor lehetetlen, hogy a szakításotok után 1 héttel már mással randizol.


17/L

2016. dec. 4. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
66%
Jaj ne... Majd rájössz, ha idősebb leszel, mar ne haragudj.
2016. dec. 4. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az ideiglenes állandó szexpartner, segítőkész támasz és jó barát szerintem nem rossz dolog. Emellett elfogadhatónak tartom a későbbi szakítás okozta lelki sebeket, ha egyáltalán lesznek. Nem akkora durranás, mint ahogy sokan képesek előadni...


Igen, gyávaság. Saját magadtól veszed el a lehetőséget egy új fajta boldogság megtapasztalásához.

2016. dec. 4. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

En 16 evesen jöttem össze a leendo babank apukajaval 20 eves vagyok. 9 hetes kismama.

Mi egyutt nottunk fel nekem o volt az elso. O most 22 eves. Mindenen egyutt mentunk at. Jon es rosszon egyarant. De most is imadjuk egymast es alig varjuk a picinket (nem tervezett baba). Ne zarkozz el!

20/L

2016. dec. 5. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!