Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mégis mi értelme van egyáltalá...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis mi értelme van egyáltalán bármilyen emberi kapcsolatnak?

Figyelt kérdés

Lassan már 4,5 hónapja "szakított" velem a barátnőm. 3 éven át minden egyes nap beszéltünk facebookon stb. mindig volt közös témánk sose untuk meg a másikat. 3 évvel később találkoztunk és kb. első látásra egymásba szerettünk teljesen ugyanolyanok voltunk még a kinézetünk is olyanok voltunk kb. nagyjából mindenben megegyeztünk mintha testvérek lettünk volna kb :D Egyszerűen azt éreztem hogy mi egymásnak teremtődtünk. Sok tervünk volt hogy a most decemberi szalagavatóján együtt táncolunk aztán pedig angliába költözünk. Amíg el nem mentem egy buliba ahol nagyon sokat ittam meg még mást is csináltam nagy hülyeség volt ennek hatására elvileg "nyomultam" egy lányra ezt a barátnőm mesélte. Mert a lány elmondta neki de semmi nem történt szerencsére, szerintem nem is lettem volna semmire se képes. Ezt megbeszéltük és a barátnőmet ez meglehetősen megviselte de kibékültünk és megint minden tökéletes lett egy hónapig. Megígértem neki hogy nem megyek többé egy buliba sem mert nekem ő mindennél többet ér. Majd egyszer csak szólt hogy találkozzunk és mondta hogy beszélt a lánnyal megint meg még volt egy oldal kb olyan mint az instagramm és ha egy lány hozzászólt a képemhez hogy aranyos vagyok stb. akkor én is mondtam neki valami kedveset. Ő ezeket mind elolvasgatta mondta nekem hogy nem bízik bennem meg az előző barátnőm is megcsaltam stb kb. mindent próbált a fejemhez vágni. Egyszerűen úgy éreztem hogy mintha ezt nem is ő hanem a barátnői mondatnák ki vele. Este írtam neki hogy akkor mivan azt mondta adjak neki időt. 1 hét múlva megint írtam azt mondta hogyha írok csak rosszabb lesz és át kell gondolnia. A következő héten már azt írta hogy ő ezt lezárta és, hogy hagyjam békén. Ezek után még meglátogattam és a barátnője konkrétan úgy viselkedett velem mintha egy bűnöző lennék vagy nemtudom. A barátnőmnek vittem virágot de nem fogadta el azt mondta hogy megbántottam de láttam a szemében hogy szeret. Én ideges lettem már mert egyszerűen nem tudtam felfogni hogy mégis miért csinálja ezt az egészet és majdnem elsírtam magam ezért szó nélkül elmentem. Amikor elmentem láttam hogy sír :( Ezek után este írtam neki hogy bocsánat ezért és innentől kezdve kb nem is válaszolt egy héttel később azt írta hogy már nem szerelmes belém és ha irok neki letilt én írtam neki mert nem bírtam ki ezért letiltott :( Már kicsivel több mint két hónapja.


Egyszerűen nem tudom megérteni hogy ezért mi értelme van tönkretenni egy nagyon jó barátságot és egy kb. tökéletes kapcsolatot :( Úgy érzem hogy mintha nem is a barátnőm döntött volna hanem a barátnői telebeszélték és meggyűlöltettek engem vele. Teljesen biztos vagyok abban hogy ennyire mint őt nem fogok senkit sem szeretni. És tényleg annyi kérdés van bennem, hogy mégis miért nem tudtuk ezt személyesen megbeszélni próbáltam megkérdezni a pontos okát de sose adott rendes választ. Egyszerűen nem értem. Azóta sokszor gondolkozom ezen hogy mégis mi értelme van így bárminek is. És néha még midig sokszor hiányzik :/



2016. aug. 31. 02:51
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
És kiegészítésképp én abból a buliból semmire se tudtam visszaemlékezni ezért azt mondtam neki hogy nem emlékszem :( Mert nem akartam neki hazudni. Viszont akiket megkérdeztem azt mondták hogy egyáltalán nem ez történt hanem az a lány jött konkrétan utánam :( Ezt próbáltam egy kedves barátnőjével megüzentetni neki amire azt mondta hogy már nem érdekli is ne zaklassam a barátnőit :/ pedig ő tényleg szívesen átadta neki.
2016. aug. 31. 02:58
 2/20 anonim ***** válasza:
Durva, de mintha ezt a történetet már láttam volna leírva ugyanitt, csak a lány szemszögéből :O
2016. aug. 31. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Ezért nem kell "mást" is csinálni..tönkreteszi a kapcsolatokat, tapasztalat sajnos. Mindenesetre sajnálom, a leírtak alapján tényleg szép pár voltatok
2016. aug. 31. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Ezzel a helyzettel sajnos nem nagyon tudsz mit kezdeni. :(

Talán annyi "vigasztalót" tudok mondani, hogy fogsz tudni mást is szeretni ennyire. Még jobban is, valószínűleg csak addig érzed úgy, hogy nem, amíg ki nem hevered ezt a kapcsolatot. Ez szinte mindenkinél így van.

A "barátnőkről" annyit, hogy sajnos nem egy kapcsolatot tönkretesznek ebben a korban. :( Sok tizenéves bizonytalan, tele van értelmetlen kérdésekkel, amit a még tudatlanabb barátnőkkel próbál megbeszélni, aztán itt az eredménye... :( Legközelebb próbálj olyannal ismerkedni, akinek önállóbb a gondolkodása, nem lehet ilyen szinten befolyásolni. Ezt a kapcsolatot meg fogd fel tapasztalatnak, hogy még egyszer ne ess bele ugyanezekbe a hibákba. Tudom milyen érzés, volt részem hasonlóban... De én is teljesen másképp tekintek vissza az első barátomra, mióta volt még egy.

18/l

2016. aug. 31. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
A mást nem csajozásra értettem :/ Talán tényleg az a legroszabb hogy akkor legalább egy csók lett volna vagy akármi :( De semmi nem történt egyszerűen. Ilyet mint ő biztos nem fogok találni (félig ázsiai, félig magyar). És mióta szakított velem ugy érzem magam mintha egy semmi lennék mindenféle komplexusokat gyártok magamban. Mellesleg nekem nagyonritkán tetszik egy lány konkrétan ő volt a 2. Lány az életemben aki tetszett. Sokszor magányosnak érzem is magam mert elég visszahúzódó és félémk fiú vagyok. Nekem rajta kívül sose volt más lány az életemben ő értette meg a lelkemet egyedül.
2016. aug. 31. 08:17
 6/20 anonim ***** válasza:
Hany eves vagy?
2016. aug. 31. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
a leírásod alapján sok esze lehetett a lánynak :)
2016. aug. 31. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
19 éves vagyok lassan 20 a barátnőm most 17 :). Csak tényleg olyan sokat gondolkodtam ezen az egészen hogy ezzel mégis mit ért el. Én sose voltam eza nagy "csajozó" pedig mindenki azt hiszi rólam itt egy kép [link] :) Próbáltam azóta más lányokkal beszélni de senki se volt olyan senkivel se tudok úgy beszélni mint vele egyszerűen nem találok közös témát:( És tényleg meglehetősen félénk és csendes vagyok ez talán azért is lehet mert elég sok rossz dologot átkellet már élnem. Közel biztos vagyok abban hogy az elkövetkező évekre senkim sem lesz. De a hónapok alatt viszonylag hozzá is szoktam újra az egyedülléthez. Jajj és még kifelejtettem hogy előtte volt még egy barátnőm 2 hónapig 18 évesen de egyszerűen semmiről sem tudtam vele beszélni és nem éreztem hogy képes lennék szeretni ezért szakítottam vele mindenben különböztünk kb a második barátnőmmel pedig fél évig voltam de mindemellet egyikkel se fekudtem le nekem sose ez volt a fontos a (barátnőm még várni szeretett volna vele) csak hogy találjak valakit akivel kölcsönösen szeretjük egymást :( Csak tényleg jólenne tudni hogy neki ebbe mégis mi érte meg... Mert igazából ha megunt vagy akármi felőlem pasizhatott volna én megértem hogy egy idő után mindenki unalmas de akkor a barátságunkat miert kell tönkretenni :/
2016. aug. 31. 11:29
 9/20 anonim ***** válasza:

majd legkozelebb okosabb leszel és nem olyan csajt választassz aki a hulye barátnoire hallgat.


amúgy énis mintha olastam volna már ezt egy csaj szemszogébol o.O

2016. aug. 31. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
3-mas vagyok, én sem arra értettem.😉
2016. aug. 31. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!