Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Van ennek a kapcsolatnak így...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van ennek a kapcsolatnak így értelme?

Figyelt kérdés

10 hónapja vagyunk együtt a barátommal. Én 14, ő 15 éves. Sokszor szoktunk vitatkozni, szinte minden másnap. Vagy ő elkezd hisztizni, vagy felhoz olyan témákat, hogy tudja, hogy abból mindig veszekedés van. Jó, én is biztos mondok néha neki dolgokat, amikkel megbántom.. De múltkor közölte velem, hogy minden egyes napját én cseszem el, előtte meg mesélte, hogy ilyen-olyan lányokkal szokott beszélgetni(miközben nekem meg nem válaszol). Hétvégén volt egy házibuli, ahol az egyik lány is ott volt, az egyik haverunk pillanatnyi csaja- a lány már végig meg mindenkin többször is -, és a barátom túl jól elvolt vele... Most meg hülyéskedtünk, hogy mindenféle hülye fejeket küldözgettünk egymásnak egy Facebook csoportban, és elkezdett fenyegetőzni, hogy hogyha nem hagyom abba, akkor itthagy, mert nem muszáj nekem vele beszélnem.. Elköszönt, azóta nem válaszol..

Van ennek így értelme??


2015. dec. 7. 22:33
 1/3 A kérdező kommentje:
S egyébként a szexet is erőlteti, hogy az osztályban már mindenki volt csajjal, csak ő nem, és ez neki nagyon gáz, és, hogy tudni akarja milyen.. Szerintem ez így nem jó.. Plusz csak hétvégén találkozunk, és akkor is mindig ugyanaz a vége: Petting.. Jó, legyen az is, de egy héten 3× találkozunk, akkor ne mind a 3 alkalommal legyen. S ha egyszer nincs kedvem, vagy épp piros betűs ünnep van, akkor meg már egyből duzzog, és bepukkad
2015. dec. 7. 22:39
 2/3 anonim ***** válasza:
Gondolkozz el rajta. Jól érzed magad a kapcsolatban? Ennyi idősen ez számít. (bár nem csak ennyi idősen, ez minde korosztályra igaz) Szóval tedd fel magadnak a kérdést és döntsd el. Viszont ha egy kicsit hosszabb távra is gondolsz és nem csak a mára (ahogy ennyi idősen egy kapcsolatban szerintem természetes), akkor a véleményem szerint nem sok jó származhat a kapcsolatból. Ha most ez megy, később sem számíthatsz jobbra. Mérlegelj és dönts, remélem jól döntesz. :)
2015. dec. 7. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nem .. ennek így nincs értelme ... ahogy leírtad, ez a stílus ezek a dolgok, "fejeket küldött", meg más csajok, meg duzzog, meg stb .. az van hogy gyerekek vagytok még .. azért tiszteletet érdemelsz, hogy pusztán megfelelési kényszerből nem fekszel alá , ne is tedd, lesz aki jobban megérdemel és becsül téged .. ha rám hallgatsz, erőt veszel magadon, szakítasz önerőből, mert úgy is az lesz a vége, és jobb ha te teszed meg. ez így egy kalap sz*r .. arról nem írtál, azt megtudod fogalmazni hogy igazából minek vagytok együtt? mi az ami összeköt titeket?
2015. dec. 7. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!