Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Instagramon minden storymat...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Instagramon minden storymat megnézi eközben élőben össze-vissza hadovál?

Figyelt kérdés
Személyesen ha kettőnkről beszélünk, akkor hol úgy tesz, hogy többet akar, hol azt, hogy nem tudja eldönteni mi legyen. Én megmondtam neki, hogy többet nem írok neki messengeren, mert belefáradtam a kinlódásba, de azóta is azt látom, hogy akármit felteszek instára rövid időn belül azonnal megnézni. Miért követ akkor ha nem akar semmit? Amúgy neki semmi képe nincs instán, sosem rakott fel történetet se, szerintem nem tudja, hogy látom, hogy megnézni..
2016. dec. 4. 17:39
 1/4 anonim ***** válasza:
aki ilyen kiszamithatatlan, es ennyi fejtorest okoz mar a kezdetekben is, azzal kesobb se lesz egyszerubb, mar ha lesz is valami komolyabb. hagyd a francba, semmit nem akar vszinuleg, sok ilyen pasi van. szerencsere normalisbol is van egy par, probalkozz olyanoknal.
2016. dec. 4. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha te untál bele a várakozásba ez miért zavar? Megnézte, hát van ilyen, tetszel neki de nem akar kapcsolatot(vagy még nem döntötte el).
2016. dec. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Semmit nem jelent, hogy valaki megnézi Instagramon a képeid. Én is rendszeresen megnézem az olyan ismerőseimét, akiktől még véletlenül sem akarok semmit (kapcsolatot/szexet legalábbis).


#1 Mégis miből gondolod, hogy a kérdés kiírója nő? Semmi nem utal erre az írásából, a magyar nyelv pedig nem különböztet meg női/férfi személyes névmást. 50% csak, hogy ez egy lány írása.

2017. márc. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Tényleg lehet látni instán hogy kinek néztem meg a képeit? Hogy lehet azt látni?
2017. ápr. 24. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!