Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy lánynak milyen klasszikus...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lánynak milyen klasszikus hangszer áll jól?

Figyelt kérdés

Tehát itt nem a gitárra gondolok, hogy le tud fogni 10-15 akkordot, hanem pl hegedű, fuvola stb.

Szerintetek?



2016. dec. 4. 18:04
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Öregem miért akarsz hangszert felvenni ruha helyett.. De ha ennyire egyedien akarsz öltözködni, akkor viselj zongorát, garantáltan megbámulnqk majd.

17f

2016. dec. 4. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
96%

Fuvola, az jól all a kezébe..

Ha érted mire gondolok :33 😂😂

2016. dec. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
96%
Oboa:D
2016. dec. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez annyira sokadlagos dolog, hogy nem is számít. Az áll jól, amin szeretsz játszani.
2016. dec. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Párnahuzat ***** válasza:
95%
hárfa :DDDD
2016. dec. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Oboa - mi más? :D -, de ez nagyon magas labda volt, nem szabad ilyet csinálni, kislány.


Egyébként az, amit szeretsz, és szívesen csinálnál. Én pl. a hegedűért, fuvoláért és hárfáért vagyok oda, a többi túl "pasis".

2016. dec. 5. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nekem a zongora, klarinét és a cselló hangja tetszik a legjobban. Akkor ezek közül a zongora a legnőiesebb?
2016. dec. 5. 20:56
 8/8 anonim ***** válasza:
Hegedű
2016. dec. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!