Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mit tudnátok ajánlani egy...

Mit tudnátok ajánlani egy nulláról kezdő gitározni akarónak?

Figyelt kérdés
Sziasztok 17/F vagyok, most lesz 1 hónap múlva a 18. születésnapom és arra ajándékba kapnék két bátyámtól klasszikus akusztikus gitárt, igazán érdekel a dolog, tudom nehéz egyedül megtanulni hangszereken, de zongorázni is magamtól tanultam meg, most gitárnak szeretnék nekifogni. Mit tudnátok ajánlani ha teljesen a nulláról kezdek? Hogy kezdjek majd neki? Néztem youtuben ilyen kezdő tutorialokat találtam is egy fiatalembert angolul aki jól elmagyaráz ezt azt de kiváncsi volnék a ti véleményeitekre! Köszönöm! :)

2016. okt. 28. 20:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Heló!


Úgy,ahogy írtad. Videó+könyvek. Bár a legjobb az lenne, ha találnál valakit, aki jól tud gitározni, és segítene.


Viszonta legfontosabb úgyis az, hogy minél gyakrabban gyakorolj és szánj elég idő arra, hogy amit megtanuslz, azt jól tudd alkalmazni. Gondolom a zongora után tisztában vagy vele, hogy ez nem egy pár hónapos folyamat lesz.

2016. okt. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Perszee tisztában vagyok vele én ezt így hobbi szinten teljesen örülök neki ha elsajátítom ha kezembe kerül 1 gitár tudjak valamit:D Nem áll szándékomban profin játszani vagy bármi
2016. okt. 28. 20:53
 3/3 anonim válasza:
Hogy doboljon inkább.
2016. okt. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!