Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az egyik ismerosom egy buliban...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az egyik ismerosom egy buliban reszegen nyomult ram. Kedveskedett, meg atkarolt, meg megakart csokolni. Ez mit jelenthet? Mert masnap allitolag nem nagyon emlekezett ra, csak par dologra. Nekem o tetszik, de en neki?

Figyelt kérdés
16L
2016. dec. 4. 18:18
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Azt jelenti, hogy részeg volt. Ennyi. Ha megdugott volna, sem jelentené, hogy tetszel neki.
2016. dec. 4. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem jobb mintha verekedett volna :D. Ez a két véglet van amúgy tényleg...szerintem ebben semmi komolyat nem kell keresni, mert nincs.
2016. dec. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
A részeg és a kisgyerek mindig őszinte
2016. dec. 4. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!