Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az mennyire gáz ha még közel...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mennyire gáz ha még közel 18 éves lány nem csókolózott soha sem?

Figyelt kérdés
2016. dec. 5. 23:08
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Én nem gondolom gáznak, kinek hogy hozza a sors.

Az emberek többsége annak gondolja, mert ők már jó pár évvel ezelőtt csinálták... és kit érdekel? Mindenkinek a saját maga első csókja lesz az és lehet felér bőven annyival, mint másnak az a pár évvel ezelőtti, szóval nem gáz, szard le azt aki annak gondolja.

2016. dec. 5. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem semennyire. Nyilván egy 40 évesnél már az, de ebben a korban ezzel nincs semmi baj.

16F

2016. dec. 5. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de 18 évesen inkább az a gáz, hogy ilyeneket kérdezel!

Miért lenne már az?Ez nem korhoz kötött dolog.Ne legyél már ennyire gyerekes!

Talán az jobb lenne, ha te is olyan lennél mint egyesek, akik 14 évesen sakál részegre isszák magukat minden jött-menttel lefekszenek és 18-20 éves korukra már kiélt fejük van?Életcéljuk semmi, semmi jövőkép, erkölcs meg végképp.Ezeket irigyled?

23/F

2016. dec. 5. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Lassan én is 18 leszek és még soha nem csókolóztam!

Soha nem merült fel bennem a kérdés, hogy vajon gáz e.

Nekem nem gáz, sőt büszke is vagyok rá! Ha valaki meg azt gondolja, hogy az.. hát pont lesz**rom! Egyébként meg, senkinek semmi köze hozzá, hogy csókolóztam e már vagy nem. Nem álltam/állok be a sorba a többi tini k**rva közé, akik a két kezükön nem tudják megszámolni, hogy hány emberrel feküdtek le.


17/L

2016. dec. 6. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem mondom, hogy gáz lenne, de azért nem is kell ezt úgy felfogni mint mondjuk a szüzességet. :D Most egy csókra nem kell úgy tekinteni mint valami jelentős dolog ami meghatározza az ember életét, magyarán azért büszkélkedni se kell vele:D majd csókolózol nem maradtál le semmiről.
2016. dec. 6. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Trevenor ***** válasza:
Mennyire? Semennyire.
2016. dec. 6. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én 18 voltam az első csókomnál fiúként, de olyan lánnyal történt meg akit szerettem és még több, mint 2 évig együtt voltunk. 24F
2016. dec. 6. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Semennyire nem gáz. Mindennek eljön az ideje. A lényeg, hogy jó legyen majd az első.
2016. dec. 6. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!