Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Szerintetek miért...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Szerintetek miért csókolózott ő ezzel a lánnyal?

Figyelt kérdés

Nem tudom, hogy valaha is megfogom-e érteni, hátha lesz itt valaki, aki rátapint a lényegre... Na de itt a sztori.

Köbö egy éve osztálytáborban mikor az egyik fiú osztálytársammal úgy adódott, hogy négyszemközt kellett beszélnünk egy üres hálószobában, a beszélgetés után megkérdeztem tőle, hogy akar-e csókolózni. (neki is, nekem is az volt az első). Na, az elején nagyon ledöbbent (utólag én is, hogy honnan jött nekem a kérdés), és nagyon hezitált, már-már azt mondta, hogy nem, de meggondolta magát. Leültünk az egyik ágyra, majd hirtelen felémhajolt, és onnantól kezdve szerintem mind a ketten elvesztettük a fejünket, és heves csókolózásba kezdtünk.

.

De nem értem, hogy miért történt. Nem jövök be neki, én kinézetre vonzódom hozzá (ezért is csókolóztam szivesen vele), de a személyiségét nem anynira bírom. Szóval ezzel azt akarom mondani, hogy én nem tudnék olyannal smárolni, aki testileg nem jön be. Én viszont nem jövök be neki.


Nem akarok összejönni vele, mert mint mondtam, csak kinézetre vonzódom hozzá, csak NAGYON érdekel, hogy mégis mi volt az, ami miatt belement a dologba, és sokáig smároltunk.


Ha valami még érdekel, nem tiszta, szivesen megmondom annak érdekében, hogy kiderüljön a dolog.



2016. ápr. 17. 19:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Na, hát vajon miért ment bele? Ha nem jöttél volna be neki nem smárol veled, ez ennyire egyszerű. Tehát ezt elkönyvelhetjük, hogy bejössz neki. Ettől függetlenül nem biztos, hogy komolyat akar. Veled ellentétbe, aki írja, hogy nem akar semmit, de kihangsúlyozza, hogy NAGYON érdekli, hogy miért ment bele. Ha csak az önbizalmad miatt furdal a kíváncsiság, akkor megnyugodhatsz mert mondom még egyszer: borítékolható, hogy tetszel neki. De azt, hogy ő mit akar, azt csak ő tudja. Lehet azt várná, hogy te lépj, mert kényelmessé tetted azzal, hogy még smárolni is te kérted meg.
2016. ápr. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Valszeg kíváncsi voltál, (és kanos :DD) és pont ő volt ott... + külsőre be is jött neked :P :v


Nem kell it bonyolult dolgokra gondolni :D

2016. ápr. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

neeem, az első válaszoló nagyon eltért. Őt TÉNYLEG nem érdeklem, én se őt, nem akarok összejönni. Plusz a dolog megtörténése után mondtam neki, hogy én még smárolnék vele (kapcsoalt nélkül), ő viszont élete legnagyobb hibájának élte meg utána :))


Én is azt gondoltam egy ideig, hogy áh csak simán bejöttem neki, azért ment bele, de nem... Ő kimutatja, ha valaki bejön neki, és én tuti nem az vagyok. Nem is akarok az lenni, csupán az érdekel, hogy hogyan gondolkodik.

2016. ápr. 17. 20:11
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem meg fixen csak játssza a fejét. De nem írtál kort, azért az sokat könnyítene a megfejtésben. Ha 16 alatt vagytok vagy úgy valahogy, szerintem szimplán csak meghoztad az önbizalmát (mivel írtad is, hogy ez volt az első), ő meg kis cassanovának érzi magát és azért mond neked ilyeneket. Ha nem voltatok részegek, legalábbis ő, és úgy smároltatok, akkor nincs itt mit fejtegetni, mert tiszta lap. Ilyen téren ti lányok bonyolítjátok túl a dolgokat, nálunk könnyen működik az ilyen: smárolok azzal aki bejön, azzal meg nem aki nem. Egy kivétel van, a részegség, olyankor nem érvényes ez a szabály. :D
2016. ápr. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

14 évesek voltunk akkor.


visszaolvasgatva a beszélgetéseinket (fb-on) lehet, hogy bejöttem neki, de a smárolás csak rontott a helyzeten...

2016. ápr. 17. 20:32
 6/7 anonim ***** válasza:
Mert hajtotta a kíváncsiság és tapasztalatot akart szerezni?
2016. ápr. 18. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Előre bocsátom 23 vagyok, és srác.

ok 1. amiért belement: fiatal és fura neki, hogy csakúgy elé dobja magát valaki.

2. ha tűrhetően/ jól néz ki egy ilyet ajánló lány akkor szerintem a férfiak 60%-a bele is megy, ha nincs senkije---ezek szerint valamennyire bejössz neki.

HA tényleg élete hibája volt és semmit nem akar tőled mégsem, akkor nem kéne fölhozni neki, hogy kéne még csókolózni, mert egyre és egyre gázabb leszel a szemében, mígnem kitudódik az egész és szép kis pletykahalmaz lesz, aztán le leszel ree banczozva.

Mért ment bele még? Amiért te ajánlottad magad.

2016. ápr. 19. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!