Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 14-15 éves lányok, nektek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14-15 éves lányok, nektek milyen fiúk tetszenek?

Figyelt kérdés

Külső és öltözködés ami leginkább érdekel, de belső tulajdonságot is írhattok.


15F



2016. dec. 7. 23:36
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Hát nekem nagyon bejön ha egy fiún van kalap meg ingben jar nen kell unneplôben hanem ilyn szines is aranyos szerintem. Legyen jo humora meg legyen megabiztos de ne vigye tulzasba a nagyzolást legyen umagasabb mint én az h izmos e vagy nem annyira az nekem nem számít
2016. dec. 27. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:

Alapjáraton engem a belső jobban érdekel..de, ha már le kéne írnom, akkor legyen 175cm+, jó stílusú és arcára meg hajára is fordítson időt.. meg jó illatú, egyedi, igényes és ne legyen pálcika! Belsője fontos, hasonlítson rám és legyen őszinte, türelmes, odaadó, kedves, 'bolond', érett, értelmes, okos, elmélkedő, megértő, segítőkész, szeressen utazni és ami nekem a legfontosabb, hogy legyen kutyaimádó!

DE, a lényeg, hogy tiszta szívből szeressük egymást!^^


/15, lassan 16/


(Ha bárki magára ismerne, írjon;)..)

2017. jan. 6. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Teljes mértékben hidegen hagy hogy néz ki valaki. Ha a személyisége megtetszik akkor semmi más nem számít nekem.
2017. jan. 12. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!