Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért érzem azt hogy szükségem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem azt hogy szükségem van egy lányra?

Figyelt kérdés
Ettől függetlenül nagyon jól elvagyok a magányba :'D

2016. dec. 9. 17:23
 1/6 anonim válasza:
Az ösztöneid miatt. Illetve, mert nem vagy homoszexuális :)
2016. dec. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha körülötted sok bernek van kapcsolata akkor érezheted azt, hogy te úgymond "kimaradsz valamiből" :) :)


Jó tanács. Szerezz egy rendes lányt magadnak :) :)

2016. dec. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mert mindenki szereti a lányokat. Mármint a szép lányokat :(
2016. dec. 9. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is így érzek de sajnos lehetetlen hogy legyen barátnőm :'D
2016. dec. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mert ha valakinek van valakije akkor sokkal boldogabb. Én is kérdezhetném hogy miért akarok egy fiút magamnak na de minek? Sajnos nem túl sok érdeklődik irántam. Pedig nem vagyok csúnya...

14/l

2016. dec. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
5. ez teljesen relatív, haveromnak olyan lányok jönnek be amitől én elhányom magam xD
2016. dec. 10. 09:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!