Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért érzem én ilyen gyakran,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem én ilyen gyakran, hogy szükségem van egy lányra, akit szerethetek?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy nem tudnék akárkit szeretni, de mégis gyakran érzem például, amikor látok lányokat a városban, hogy de jó is lenne szeretni valakit, csak úgy megölelni, de persze a legjobb az lennne, ha egymáséi lennénk, talán azért kínoz a szingliség, mert már régóta rajta vagyok, hogy megtaláljam a párom, mégsem találtam még olyan lányt, akivel kölcsönös vonzalom alakult volna ki?

2012. jún. 2. 03:29
 1/4 anonim ***** válasza:
62%
Figyelj, ezt rajtad kívül még nagyon sokan érzik, akik szinglik. Írják ki ők is ezt a kérdést? Ez az oldal nem lelki segély szolgálat! Menj el, igyál meg egy sört, de ne írogasd ki lelked gondjait.
2012. jún. 2. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szerinted miért?? Mert az ember társas lény azért. Vedd kezedbe a sorsodat, és szerezz egy lányt magadnak és szeressed. Kb ennyi.
2012. jún. 2. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
júúúj :) nekem írhatsz :P
2012. jún. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Bejnisz válasza:

Miért vagytok ilyen undokok szegénnyel? Elvégre is ez az oldal azért van, hogy aki szeretne kérdezhet. Nem???


Azért érzed, mert amellett, hogy szingli vagy, és szeretnél valakit, akit szerethetnél, első sorban azt szeretnéd, hogy téged is szeressenek. Ezzel nincs is semmi baj! Ez nem bűn, vagy szégyelni való.

Én azt éreztem ki a szavaidból, hogy eléggé szeretethiányos vagy.

Nem tudom, hogy a helyzet milyen nálatok otthon, de az a tapasztalatom, hogy amely családban a szülők elfoglaltak és alig vannak otthon, vagy nincs kihez fordulni, méginkább kiélesedik ez a helyzet, mint azoknál, ahol a legnagyobb összetartás és sok-sok egymással tölltött idő van.

Bocsáss meg, nem vájkálni szeretnék a magánéletedben, hiszen semmi közöm hozzá, csak nagyrészt ez a helyzet, amit leírtam. Talán amiatt is, mert én is hasonló cipőben járok, mint te. Már ami a szingliséget illeti.

A legjobb talán az lenne, ha megpróbálnád magad kellően lefoglalni, ha pl vannak barátok, akkor velük sokat beszélgetni, együtt lenni, esetleg eljárni valami jó kis közösségbe, ha persze ez megoldható, vagy akár olvasni valami izgalmas könyvet, hogy addig is eltereld a gondolataidat.

Esetleg különböző társkereső oldalakkal próbálkoztál már?

Igaz ebben is benne van a rizikó, hogy az illető nem az, akinek mondja magát, de egy próbát meg ér!

2012. jún. 3. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!