Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Attól felszínes lennék, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Attól felszínes lennék, hogy tudom milyen lányra van szükségem, milyen lányt tudnék elfogadni páromként?

Figyelt kérdés
Leírom mik az elvárásaim: a lány legyen, értelmes, megértő, hűséges, humoros, jó beszélgetőpartner, ragaszkodó, odabújós és külsőre meg vékony, átlagos testalkat, inkább alacsony, mivel én sem vagyok magas és arcra fogjon meg.

2012. máj. 27. 21:58
 1/6 Captain Obvious ***** válasza:
90%

Nem felszínes vagy, hanem hülye: a párod nem egy autó, amit katalógusból választasz ki, megadott paraméterekkel. Az ilyenekkel, mint te szokott kib*szni az élet, dob egy olyat, aki egyik fenti paraméternek se felel meg, mégis halál szerelmes leszel belé.


Szeretettel:

Captain Obvious

2012. máj. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
81%

Még hogy a lányoknak vannak nagy elvárásaik :D Nekem csak ideáljaim vannak külsőre, akiken hamarabb megakad a szemem, de effektív elvárásom csak az, hogy lehessen vele beszélni, intelligens legyen, és hűséges, valamint a poénkodás is jó :)


F/16 (lehet ezért nem volt még barátnőm... Felszínes vagyok? :OO XD)

2012. máj. 27. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
60%
"vékony, átlagos testalkat," Most akkor melyik?Vékony vagy átlagos?
2012. máj. 27. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

ez teljesen normális, hogy mindenkinek vannak elvárásai, nem erőszakolhatod rá magadra, hogy vonzódj olyan nőkhöz, akik ennek az ideálnak nem felelnek meg


nekem a szép külső és ápoltság mellett az az elvárásom, hogy ne beszéljen butaságokat, amik hallatán csak fogom a fejemet

sajnos ennek kevés lány felel meg...


amúgy nagyjából azok az elvárásaim, amik neked is

2012. máj. 27. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
61%
Ez nem felszínesség, minden embernek van ideálja, teljesen természetes dolog. Én se járnék soha többé olyan fiúval, aki nem tetszik (egyszer megpróbáltam, de pár hét után szakítottam vele, mert nem tudtam elfogadni) 24/L
2012. máj. 27. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Vékony vagy átlagos, ne legyen túlsúlyos az a lényeg.


Egyébként ha már túlsúly. Sajnos én is voltam olyan lánnyal, aki elég kövér volt, ahhoz, hogy belássam nekem ez nem megy, úgyhogy soha többet nem szeretnék magamra erőszakolni kövér lányt.

2012. máj. 28. 00:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!