Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hotelban-Szállodában mennyire...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hotelban-Szállodában mennyire lehet ismerkedni korombeli (~16) lányokkal? Lányok ti szoktatok ha szállodában vagytok ismerkedni? 16fvagyok

Figyelt kérdés

Lányok ti mennyire szerettek ilyen helyen ismerkedni? Esetleg fürdőzés közben?

Ti hogy vennétek ha valaki fiu kezdeményezne nálatok?

Fiuk ti?


2016. dec. 10. 12:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát nincs pénz arra, hogy hotelekbe meg szállodákba menjek, de mondjuk egy élményfürdőben bírnám, ha odajönne hozzám egy srác.
2016. dec. 10. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ja és amúgy 15l
2016. dec. 10. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyszer régebben egy nyaraláson sétáltunk. Volt egy butiksor ahol nézelődtem.( szüleim egyik boltban vásároltak) odajött hozzám nálam kb egy évvel idősebb fiú és barátkozni akart volna. Nekem akkoriban még nem volt barátom, megijedtem és faképnél hagytam. Kb 13 lehettem. Bejött a fiú meg nagyon megtetszett.igazából halott dolog lett volna olyan messze voltunk. Kb egy távkapcsolat lett volna maximum. Azóta eltelt jó pár év sokszor elgondolkoztam azon mi lett volna ha. De már mindegy is. Ezzel csak annyit akartam mondani hogy megismerkedsz valakivel, megkedveled majd kiderül 500 kmre lakik tőled
2016. dec. 11. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

És nyilván nem azérr magyek szállodába. De ha már ott vagyokk

2016. dec. 11. 19:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!