Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Egy négycsillagos szállodában...

Egy négycsillagos szállodában hogyan illik öltözni?

Figyelt kérdés
Párommal karácsony előtt (dec. 21-23) egy négycsillagos szállodában fogunk eltölteni pár napot. Egy ilyen helyen hogyan illik felöltözni, van-e valamilyen különleges etikett szabály, amit illik betartani?

2016. nov. 25. 19:40
 1/8 anonim ***** válasza:
75%
Normális, mindennapi viselet. Tehát mondjuk nem pizsamában menj le reggelizni/vacsorázni. De amúgy semmi dress code nincs amúgy
2016. nov. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
1%
Semmiképpen nem farmer és hasonló. Az étterembe illik férfinek öltönyben, a nőnek kisestélyiben, ha nem akarod, hogy "kinézzenek"
2016. nov. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
93%
persze, öltöny meg kisestélyi, mi? dehogy kell. 4 csillagos szállodába látni olyanokat, hogy ihaj! egyszerű, normál viselet is bőven elég.
2016. nov. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
84%

Arról fogod megismerni a sznobot, hogy túlöltözi magát.

És arról a többi embert, hogy lemegy vacsizni például ahogyan kedve tartja.

Tudod barátom, te fizetsz...

2016. nov. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
91%
Tényleg nem kell kiöltözni, hétköznapi viselet telejsen jó. Ne melegítőben legyél azért, de nem is kell estélyit vagy öltönyt felvenni.
2016. nov. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
64%
Teljesen normális viselet, bár nem tudom, hogy neked mi a normális, úgyhogy innen nehéz belőni, de nekem a normálisba nőként szűk, "szép" szabású sötétszínű nadrágok, elegánsabb kardigánok, alá sima nőiesebb (tehát nem atléta) felső, esetleg sálak, és telente általában kényelemesebb sarkú bokacsizma. Így még az ötcsillagos hotelben sem néztek ki eddig :). 4 csillagos meg már annyi van mint égen a csillag :D. Maximum az ilyen sporttáska, sportcipő kombót kerüljétek.
2016. nov. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
79%
Hát én nem láttam senkit sem öltönyben meg kisestélyiben reggelizni négycsillagos szállodában (Prága Top Hotel, Aida, Charles Bridge )
2016. nov. 26. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha van valami rendezvény, pl. karácsonyi ünnepi vacsora, akkor arra ok ha csinosabban mentek, különben elég a hétköznapi viselet.

Etikettnél nem tudom mirre gondolsz, de kb. mint amikor elmész egy sima étterembe :)

2016. nov. 26. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!