Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan keltsem fel egy nálam...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan keltsem fel egy nálam 5 évvel idősebb fiú figyelmét? 15/L

Figyelt kérdés

Régóta úgy érzem, hogy én szeretem őt, tetszik. Nemsokára találkozom vele, de nem kettesben hanem egy nagyobb fős társaságban és nem tudom milyen témával menjek oda hozzá (nem akarok túl nyomulósnak tünni). Ő tudja, hogy nekem bejön, már többen is elmondták neki, szóval lehet, hogy ő fog odajönni hozzám. Kérlek adjatok tanácsokat, miket tegyek a külsömmel/belsőmmel, hogy felkeltsem a figyelmét!

Előre is köszönöm a válaszokat! :)



2016. dec. 11. 20:03
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
0%

Értem, szóval vele szeretnél először?


Már bocs, hogy ezt írom, de a fiú szempontjából nem lenne szerencsés egy 15 éves kislánnyal, aki még ráadásul szűz.


Elég neki a saját szüzességén aggódni, nem kéne, hogy még a tiéd is az ő vállát nyomja.

Vagy úgy gondolod, hogy ez jó játék?

2016. dec. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:

Én azt mondom, hogy ha nem fogja egyikőtöket se anyukátok apukátok, magyarul már egy életre való kezdő felfogással és önálló, helyes döntésekkel rendelkeztek, akkor semmi gond nincs, tudtok normálisan beszélni és akármi történhet, ha érettek vagytok hozzá agyilag.

Ha akármelyikőtök gyerekes, éretlen, akkor gyorsan ellehet felejteni ezt az álmot és várni még egy ideig vele.

Amúgy egy normális pasinak az érdeklődését egy picit figyelemfelkeltő, de ne túl kirívó öltözék és smink. Nem kell kipakolni a melleket, jobban szeretjük mi férfiak kicsomagolni és felfedezni. Ha neki a könnyűvérű alul öltözött, fél p*csájukat takaró lányok jönnek be, akkor már rég szóba se kell hogy jöjjön a pali.

2016. dec. 19. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!