Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ti milyen ajándéknek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti milyen ajándéknek örülnétek?

Figyelt kérdés

A baratomnak szeretnek karacsonyi ajandekot venni de nincs otletem h mit. 22 eves. Gondoltam egy pulcsira, esetleg egyedi polo. Sal, kesztyu, sapka, zokni, bor meg ilyen basic ajandekokat mar kapott. Az egyedi polo alatt azt ertem h pl ranyomtatok vlmi jo feliratot vagy nem is tudom. Esetleg paros cucc. Nagyon nincs semmi otletem. kerlek segitsetek.

Ha ez segit:

Nagyon kedves fiu szoval barmit is veszek neki orulni fog annak. Hobbija magyon nincs mert vagy dolgozik, vagy tanul. Gazd.-info szakos egyebkent. Stilus meg amolyan egyszeru, ilyen elegansan. Szoval nem olyan tipikus swag yolo ha ertitek mire gonolok. Altalaban egyszinu polot hord, fekete/szurke/kek farmeral meg egy kotott pulcsi. Ez nala a hetkoznapi viselet.



2016. dec. 13. 06:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Van valami, amiért rajong? Film, banda, bármi? Mert akkor akár azzal kapcsolatos is lehet
2016. dec. 13. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem felesleges venni neki akármit is,ha nincs szüksége semmire.Elég,ha fogsz egy ajándék táskát,telepakolod piával,meg kajával amit szeret,kész.Hidd el,annak jobban örül,még ha el is fogy.
2016. dec. 13. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Alapbol fozok is neki, nem nagyon iszik alkoholt es ha igen akkor csak tarsasaggal mertekig.
2016. dec. 13. 21:06
 4/8 anonim ***** válasza:
Én most erre azt mondom, hogy a lány által készített sütemény(vagy bármi más amit ő főzött/sütött). Nagyon örülnék ha karácsony alkalmával valamilyen csoda folytán lánytól sütit kapnék.
2016. dec. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Fozok neki es sutok is, de olyat is szeretnek adni neki ami meg is marad. Ugyertem minden mas ami nem etel xD
2016. dec. 13. 21:29
 6/8 anonim ***** válasza:
5# Akkor csinálj olyan sütit,amit nem szeret.Akkor biztosan megmarad. :D
2016. dec. 14. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
XDDD most hogy mondod... csak az benne a bibi h barmit is csinalok megeszi es ha szar is a kaja akkor is befalja es az a hihetetlen h sose tudom h most akkor szar e az etel vagy sem mert midnig joizuen falatozik xD de mikor en megeszem a sajat fozton akkor volt mar olyan eset h elcsodalkoztam h megtudta enni ezt a szart xD
2016. dec. 14. 23:00
 8/8 anonim ***** válasza:
7# :D
2016. dec. 14. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!