Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy lany csunyan kihasznalt,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lany csunyan kihasznalt, hogyan vaghatnek vissza?

Figyelt kérdés
Nem akarom reszletezni, lenyeg h 15/F vagyok es volt koztem meg egy lany kozt valami de csunyan kihasznalt, es felk**t. Szeretnek neki visszavagni, hogyan tudnek? Egy hete vesztunk ossze kb, szerintem meg erez irantam valamit, esetleg ha smarolnek valami csajjal, es veletlen ez eljutna hozza? Higyjetek nekem, olyan dolgot tett ami miatt barmilyen aron visszaakarok vagni neki, nem en vagyok a paraszt.

2016. dec. 13. 23:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
visszavágni.... tipikus hisztis kisfiu.. legyel te az értelmesebb, és szard le... jobban fogja zavarni.
2016. dec. 13. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
igaza van a legnagyobb fajdalmat az okozza ha telibe szarod. . . hosszutavon jobban kicsinalja mint barmi mas
2016. dec. 13. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Feküdj le az anyjával
2016. dec. 14. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Menj, el, azzal a legkevésbé fogod bosszantani, hogy más lánnyal kavarsz. Gyerekesn bosszú. Ha kicseszett, teszik rád, szóval az nem fogja érdekelni, hogy kb. egy buloban 5 csajt szedsz fel. hadd a rákba, ennyi. Amit tw akarsz az gyerekes hülyeség.
2016. dec. 14. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
gyerekes vagy, rohejes :)
2016. dec. 14. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Mind igaz h röhejes dolog, viszont ha a csajt még úgy látod érdekled egy kicsit, akkor bár tudni fogja h csak húzni akarod az agyát, de zavarni fogja a dolog. Persze akkor ha érdekeled még egy kicsit is.

Akkor vuszont olyan csajt válassz,akinek nem töröd össze a szívét és nem érti félre h csak kihaználásra kell, h vkit felidegesíts.

2016. dec. 14. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:

semmi értelme visszavágni...

Légy boldog ennyi :)

2016. dec. 14. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Mondom, nem erdekel ki mit gondol az ugyrol nem kertem senki velemenyet, csak h aki tud/akar az segitsen.
2016. dec. 14. 19:26
 9/13 anonim válasza:

Szerintem majdnem mindenki csak jót akart :D :D

de látszik,hogy még kicsi vagy ....

2016. dec. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Na idefigyelj tökmag mit gondoltál, ha kiteszed a kérdést senki nem fog véleményt nyilvánítani. Istenem ez egy olyan oldal ahol az emberek válaszokat adnak és véleményt nyílvánítanak, nem.mindig jó értelemben. Fogadd ezt el.
2016. dec. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!