Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bevetettem pár dolgot, de nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bevetettem pár dolgot, de nem sikerült. Hogyan kelthetném fel a figyelmét?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok, tetszik egy 15 éves fiú, akivel kb. 5 éve megszakatt a kapcsolatunk, de most újra szoktam látni. Mindig bámult, de nem mosolygott, csak mint egy holdkóros nézett. Mostmár szoktam rá mosolyogni, direkt nézem, ő meg állja a tekintetem. Vannak fiúbarátaim, közvetlen vagyok, de nem vagyok szép, jó, annyira ronda sem, de szépnek sem nevezném magam, ennek ellenére hetente írnak rám fiúk a környékről, hogy ismerkednének. Én ennek azértsem örülök, mert ők mind azok a fajták, akik hetente kétszer, ha betalálnak suliba és az nem érdekel, hogy nem helyesek, de tipikusan buták, 15-16 évesen cigiznek, és elhiszik, hogy menők. Nem értem miért az ilyenek keresnek, a barátaim szerint nem ilyen a kisugárzásom. De igazából a kérdés az lenne, hogy mit tegyek a sráccal? Tudja hol lakom, a nevem, ismer, bejelöltem, de nem igazol vissza, szóval nem értem mivan vele, pedig jóban voltunk. Akkor ennyi? Keressek mást? Erre is gondoltam, de nem tudom kiverni a fejemből, több, mint 6 éve tetszik. :(
2016. dec. 17. 20:34
 1/2 A kérdező kommentje:
Megszakadt*
2016. dec. 17. 20:35
 2/2 okosóra ***** válasza:
Szia ! Figyu nem vagyok nagy doktor de akkor adj neki egyertelmu jeleket ha tudod a telo szamat akkor irj ra sms-t mert hat azt nem tudja kikerulni meg ha nen valaszol akkor azt ird neki hogy miert nem valaszol?? Vagy egyszeruen probald ki azt hogy rairsz mondjuk facen hox lehetnetek ujra baratok es utana mikor mar eloben is beszelgettek akkor valakivel ismerkedj es gyertek ossze es a feltekenysegtol fel fog robbanni.es meg akar majd szerezni teged
2016. dec. 18. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!