Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ez kell a legtöbb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ez kell a legtöbb lánynak? (tisztelet a kivételnek)

Figyelt kérdés

A suliban az összes nagyképű,bunkó srácnak van barátnője.

Egy kiránduláson volt szerencsém megismerni az egyik ilyen srácot.Korábban sem volt szimpi, de nem ítélek el senkit még nem ismerem.Szóval együtt sétáltunk kb 10 percet és ez idő alatt mindenkinek beszólt,köpködött és aki nem tudott neki cigit adni annak a k*va anyját...ja és útközben megtudtam róla, hogy minden hétvégén be szokott rúgni (15 éves)

A suliban rengeteg fiú ilyen és szinte mindnek van barátnője, de ismerek olyan fiút aki kedves,segítőkész és sok lány ismerősöm szerint helyes is de sosem volt senkije.Sok lánynak miért a k*csögök kellenek?


2016. dec. 17. 21:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát fiam, ez egy jó kérdés, magam sem tudom. Én nem foglalkozom ezzel, ha a lányoknak az kell, hát kelljen, ők döntik el kit akarnak maguk mellé. Én mindenesetre, megtartom a jó szokásomat és kedvességemmel, segítőkészségemmel és egyéb apróságokkal próbálom magam kitüntetni a tömegből.
2016. dec. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
70%
En lany vagyok, es néha en is vonzobbnak találom az úgymond "rosszfiukat". De en sem ertem magam ilyenkor. Valahogy... Izgalmasabbnak találom őket elsőre, de ahogy belegondolok, hogy miket csinálhatnak... Kiráz a hideg, azonnal észbe kapok es inkább a rendes srácokat nézem meg magamnak 😉😂
2016. dec. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 bvbgirl válasza:
100%
Szia! A lányoknak(túlnyomó többségüknek) számít,hogy magabiztos vagy-e! Ami meg az ilyen ,,nagymenő" cigis , minden héten berugok pasikat illeti , azt a lányt akinek az ilyenek tetszenek azt ne irigyeld egy pasitól sem. Legyél te csak önmagad 3s hidd el meg fogod találni az igazit ;)
2016. dec. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat mindenkinek!

Tudom, hogy azok a lányok akik ilyen fiúkkal összejönnek valószínűleg hasonlítanak rájuk.

Nekem is volt már barátnőm, de ők hetente cserélik

2016. dec. 17. 21:37
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
illetve egy másik apróság. ezek a srácok hozzá mernek szólni a csajokhoz és kezdeményezni... míg a "jófiúk" jó rész, mint te is, akik panaszkodnak, azok nem.
2016. dec. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
55%
Ez igaz
2016. dec. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

#5

Igazad van ebben van igazság, de akkor sem értem

2016. dec. 17. 21:48
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
mit nem értesz? kamaszok vagytok.. ilyenkor még nem a kapcsolat minősége a fontos. "jaj van pasim/barátnőm".... ez inkább egy achievmentnek számít ebben a korban, nem hosszútávú tervnek, célnak. és így pedig ugye annak van esélye barátnőt találni, aki kinyitja a száját és teszi is érte, nem pedig csöndben van és így értetlenkedik ;)
2016. dec. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

"kamaszok vagytok.. ilyenkor még nem a kapcsolat minősége a fontos"

Nem értetlenkedek csak nekem nem ilyen a hozzáállásom.

Ne általánosíts!

2016. dec. 17. 21:55
 10/14 anonim ***** válasza:
nem azt mondtam hogy mindenkinek. De a nagy átlagnak igen. és ezért látod amit látsz.. majd ahogy idősödsz, egyre inkább kezd a normál irányba tolódni a dolog.. persze ugyanúgy muszáj lesz hozzászólni a lányokhoz és kezdeményezni
2016. dec. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!