Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért bukik minden lány...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért bukik minden lány (tisztelet a kivételnek) a 40 kilos páwákra?

Figyelt kérdés
Én rocker vagyok és egy "testkereskedő" lazán közölte velem h nem szereti a rockereket és másnap összejött egy undorito páwával. Amugy is rühellem a páwákat de mostantol hidegvérrel ki tudnám nyirni őket. Komolyan, hogyha meg kell védenie a lányt akkor mit csinál az acélbetétesemmel a szájában a páwa? Nem szoktam kötekedni de más igen.És ha egy nagy darab srác beleköt akkor mi van? Elfut? A csajt meg ott hagyja? Nem értem mért buknak a lányok a 40 kilos páwákra. Semmi férfias nincs bennük. Divatbol összejönni valakivel.. Nem azért mondom h "jaaaj bezzeg a rockerek milyen királyak" nem nem kell rockernek lenni ahhoz h férfias legyél. De a páwánál minden férfiasabb.

2016. nov. 3. 18:25
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
52%
Én is gyűlölöm a pawakat. És én is rocker vagyok. De sajna elfajzott világba élünk, és ezt kell végignéznünk. :)
2016. nov. 3. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
89%
Ez a beszéd rocker társaim,a metál legyen veletek,a páwák meg dögöljenek meg,a férfi legyen férfi ne néha már magát sminkelő lény :D
2016. nov. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 anonim ***** válasza:
52%
En 52 kg vagyok de nem pawa meg csak csonadragot sem hordok nincs kinyalva a frizuram se
2016. nov. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 anonim ***** válasza:
86%
Tökéletesen igazad van. De azért buknak rájuk, mert hordhatják egymás ruháit.
2016. nov. 3. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 anonim ***** válasza:
60%
Mi a bajod a sovány fiúkkal? Én pl. sovány fiú vagyok, de baromira antipatikus számomra a páwa stílus. Akkor most az is felháborítana, ha rám bukna egy lány helyetted?
2016. nov. 3. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 A kérdező kommentje:
Most nem a suly a lényeg ne érts félre egy dagatt állat is lehet páwa. Most nem beskatujázom az embereket h páwa vagy nem páwa. Csak elegem volt ebből h nem ismerek egy olyan lányt akinek nem (csak) a stilus fontos hanem a személyiség
2016. nov. 3. 18:50
 7/51 A kérdező kommentje:
Semmi bajom a soványakkal az átlagosakkal és a dagattakkal sem
2016. nov. 3. 18:50
 8/51 A kérdező kommentje:
Mindegyik lehet szimpatikus és jo ember.
2016. nov. 3. 18:51
 9/51 anonim ***** válasza:
44%

Rendben, csak akkor nem kell odaírni mindig (nemcsak neked mondom, mert sokan teszik ezt), hogy "sovány páwák". Simán csak páwák. Amúgy ismerek páwahajú, de amúgy normális embert is, bár ez valóban ritka.


A kérdésedre válaszolva: A legtöbb lány (és fiú is amúgy) retardált. Keress olyat, aki nem!

2016. nov. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 anonim ***** válasza:
Itt nem a kinézetről van szó hanem az életfelfogásról én se vagyok nagy darab de van különbség a között hogy elegánsan teljesen hétköznapiasan öltözködsz vagy már ag utca végéről süti a szemed az xs-s szakadt csőnadrág és a felnyalt haj meg az a póló ami elmenne majdnem szoknyának is alul
2016. nov. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!