Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk! Miért vagytok ilyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Miért vagytok ilyen gyávák? ( tisztelet a kivételnek)

Figyelt kérdés
Ha szerelmes vagy egy csajba, akkor azt beszéld meg vele. Amelyik lány nem egy nagy ribi, az nem fog kezdeményezni. Álljatok fiúk a sarkatokra végre. Itt mondhatjátok, hogy ti mennyire szerelmesek vagytok, de inkább annak a lánynak kellene akit szerettek. Bátorság pasik!!! Ne legyetek ennyire málék!!!

2015. aug. 19. 08:42
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
85%
Talán az elutasítástól félnek
2015. aug. 19. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
Ha ott vannak a bátrabb és magabiztosabb, jóképűbb srácok akik simán elveszik tőlünk akkor minek?
2015. aug. 19. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
Talán azért, mert lehet, hogy az a szép lány pont beléd szerelemes. A lányok nem kimomdják a dolgokat, hanem jeleket adnak. Ezeket kell figyelni. Bár azért könnyű dolgunk nekünk sincs.
2015. aug. 19. 09:09
 4/28 anonim ***** válasza:

Kezdeményeztem, visszautasított. Utána hetekkel később "bennem táncolt" discoban. Én hülye elhittem h akar valamit.

Pofáraesés volt. Nem az a ribi fajta..

Önbizalmam pedig a béka segge alatt.

2015. aug. 19. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim válasza:
90%

Nekem is lenne egy kérdésem:

Lányok! És ti miért vagytok bunkóak, amikor elutasítotok minket fiúkat?

2015. aug. 19. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
Talán éppen az elutasítástól félnek, talán éppen a korábbi bunkó megnyilvánulások miatt nem mernek.
2015. aug. 19. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
87%
A l*szt, már bocsáss meg a kifejezésért, de ha nincs fogalmad a dolgokról, inkább maradj csendben. Az, akit már 5x-6x visszautasítottak, s e miatt a barátsága is tönkre ment a lánnyal, az hova kezdeményezzen? Az már megtanulta, hogy sosem ő kell, ő mindig a sor végén álló kellemetlen személy, ezért nem is vesződik, mert nincs értelme.
2015. aug. 19. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%
Lány vagyok és most igazat adok azoknak a fiuknak akik félnek bevallani.Talán azért mert félnek az elutasítástól és mert olyan lányba szerelmesek akiről tudja hogy sosem lehet az övé,önbizalom hiányuk can ami nem is hiába...
2015. aug. 19. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%

Neked mi a bajod ? Mi is igazából a kérdés ?


Probálj meg Te oda menni életed szerelméhez, aki nem csak jó fej, de jól is néz ki és mond a szemébe, hogy szereted. Te is tök fosnál.

2015. aug. 19. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
90%
Hát, figyelj, akkor én most 'ribi' lennék, mert mertem kezdeményezni a fiúnál, aki tetszik? Igazat adok a srácoknak, nem lehet mindig elvárni tőlük az első lépést, ez nekik is ugyanolyan nehéz, mint nekünk lányoknak. Ők is félnek a visszautasítástól, mert valljuk be, inkább a lányok szokták lekoptatni őket és ez fordítva már nem olyan jellemző.
2015. aug. 19. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!