Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen rossz ízlésűek a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen rossz ízlésűek a mai tinilányok?

Figyelt kérdés
Nemrég visszautasítottam egy srácot mert nagyon lekezelő volt és elhitte magáról hogy ő a nagy valaki, pedig külsőre semmi extra, belsőről meg ne is beszéljünk az inteligenciája egyenlő a nullával. Mikor ezt megtudták a barátnőim (akik elég népszerűek szépek stb.) kiakadtak teljesen hogy mi nem tetszik nekem egy ilyen tökéletes fiúban. Vannak még rajtam kívül olyan lányok akiknek nem az számít hogy nagy szája és kigyúrt karja legyen egy fiúnak, hanem intelligens legyen?
2016. dec. 21. 18:55
1 2
 1/11 October15 ***** válasza:
84%

Nyilván vannak, bár halkan jegyzem meg, hogy pont ugyanakkora esélyjel vagy jégcsap mint amekkora esélyjel a bnőid felszínesek. :D Nem mellékesen miért kellene egyezzen az ízlésetek?


24F

2016. dec. 21. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
82%
Nem tom, en sem ertem őket. Nekem pont hogy az intelligencia fontos egy fiuban. Ha az nincs, akkor lehet menni a francba.
2016. dec. 21. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
77%

Majmolás és média, eme két dolog úgy megváltoztatta a mai generáció öntudatát, hogy nem képesek látni, egy másik világban élnek, amit csak azok érhetnek, akik benne élnek, de akkor sem értik, csak észlelik és felnem fogják.

17f

2016. dec. 21. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 October15 ***** válasza:
76%

3.: Ezt honnan másoltad ki?:D Ne aggódj régebben is voltak hülyék a világon. Ha mindenki pl az én mércémtől tenné függővé, hogy ki számít értékes lánynak, nőnek vagy úgy általában embernek akkor sanszosan kihalt volna az emberi faj. :D


24F

2016. dec. 21. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Első, látszik hogy fiú vagy, de akkor nézzük a te szemszögedből. Te szereted a nagymellű, nagyseggű lányokat akiknek már az arcáról süt hogy milyen buták és semmi értelmes dologról nem lehet beszélni velük?
2016. dec. 21. 19:10
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Sehonnan nem másoltam ki, ez a véleményem.
2016. dec. 21. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 October15 ***** válasza:
100%

Attól, hogy vki jól néz ki még nem lesz automatikusan sötét mint az éjszakai metróalagút. Amúgy nem, én a pici-cuki ázsiai csajokra bukok. :D Egy probléma van ezzel: nehéz eldönteni, hogy "cserediák" vagy a kínai nyelvtanár.. XD Gyerekek ne akarjátok felszedni a tanárotokat... XD


24F

2016. dec. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
51%
Jaj, hagyjuk már ezt a GYK-s sírást. Itt minden nap száz ilyen kérdés van de én érdekes módon még egy csajjal se találkoztam élőben,aki a normális pasikat akarta volna. Csak itt tudnak sírni utánuk, de a valóságben sehol semmi. 21/f vagyok és jópár csaj szerint abba az értelmes és jófej kategóriába esek akiket itt annyian ajnároznak, de rejtélyes módon a kutya se akar velem járna ha oda jut a helyzet, mindig csak kispadosnak vagyok jó, szóval hagyjuk már ezeket a kérdéseket. Majd elhiszem őket ha legalább egy ilyen csajt látok.
2016. dec. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
most én is nagyon kiakadnék mint itt előttem az úriember de én pont ismerek egy baromi szép lányt tényleg gyönyörű arc, szép mosoly, gyönyörű haj, jó segg, jó mell minden a topon és tényleg nem a külsőre megy számtalan srácot utasított már vissza mert belsőre szemetek voltak pedig állítása szerint mindegyik jól nézett ki...vannak ilyenek csak nagyon kevesen sajnos...illetve több ilyen lány van hogy a belsőre mennek CSAK de ők külsőre nem túl szépek ezért szeretem megtalálni az arany középutat ilyen téren inkább legyen mindkét szempontból "csak" jó és nem tökéletes valamiből másikból meg taszító... (félreértések és kitalálása végett a lány közeli barátom azért vagyok ilyen jól informált)
2016. dec. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nyugi, a fiúk is azok, mondom ezt fiúként. :)


Az ilyen barátnőket meg inkább hanyagold!

2016. dec. 21. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!