Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 18 éves lány vagyok. Nagyon...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 éves lány vagyok. Nagyon rossz a családi helyzetem ezt mikor és hogyan közöljem azzal a sráccal (24) akivel ismerkedek és most jó minden? (nincs ki mondva de "együtt" vagyunk)

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy nem épp túl rózsás a """"családi"""" helyzetem. Anya már többször elküldött ""otthon""ról de a gyerek védélmiseknek azt mondja én akarok elmenni stb. Szóval én csak lázadó tini lehetek.( meg most már elmúltam 18)HA fogom magam és nem megyek haza egy hétig nem keres, ha bejelentem, hogy bulizni megyek akkor nem mehetek megtiltja mivel nála élek és örüljek hogy bérleti díjat nem kér. Ha veszek valamit akkor meg kérdezi minek?(elmondja milyen kövér vagyok benne, bár tényleg nem vagyok vékony de jó ez így) A vita meg hogy én haszontalan ronda senki vagyok mindennapos téma. Ha magamnak nem veszek kaját akkor akár éhen is halhatok az ő kajájukból ne egyek, de ők ehetnek az enyémből(és meg is eszik), a rezsibe adjak bele(5000ft) meg mindent oldjak meg magamnak(gyerektartás,családi fele nem rám jön azt nekik küldik) Apámmal nem is beszélhetek mivel a barátnője megtiltotta neki , hogy velem és a húgommal beszéljen vagy találkozzon.


Diákmunkázok(abból élek kb) + suli a melóból megkeresett pénzemet volt, hogy eldugtam anyémék elöl de érdekes módon mindig eltűnik és pont akkor vesznek új ruhát maguknak.( ezt azóta megoldottam kártyán van mindig nálam)

Anyám a volt barátomtól is többször kölcsön kér aki nem volt túl gazdag és ez anyámat zavarta , a pénz vissza sose adta. Anyám képes tönkre tenni a ruháim, volt hogy álmomba belevágott a hajamba, elégette a füzeteimet, kutya kaksit tett az új cipőmbe stb.

Próbálok minnél kevesebbet itt lenni de nem tudom hova tudnék elköltözni hosszú távon. Laktam barátnőknél de hát az is csak fél megoldás.


Noss a sráccal minden teljesen jó azt tudja, hogy dolgozok meg sulibajárok meg sok mindent mást is de anyámról nem igen mesélek én már találkoztam az apukájával igaz egy boltban futottunk össze először majd utána meghívtak minket tündéri az apukája és az apukája párja is.

Az anyukájának is szeretne bemutatni.

Szóval nekem is esedékes lenne ez a dolog.


Van egy """barátnőm"""" osztálytársam inkább akinek a barátja és ez a srác haverok így ismerik egymást.

Felhozta nekem már többször ma is, hogy mivel a srac pénzes így anyam lefogja húzni( az exemtől tudja, hogy ezt csinálta) és ,hogy ezért tuti tovább áll. Meg hogy én most hagyjam ezt a kialakuló dolgot köztünk. Remélem féltékeny és nem igaza van.


A másik "szuper" dolog , hogy anyám szerelme akinél élnek/élünk alkoholista és már ütött meg, meg erőszakos, intim megjegyzéseket tesz.


Az már szinte lényegtelen hogy senkit nem hozhatok haza se fiút se egy barátnőt egy fűszálat se. ( már hogy anyám pasija nem engedi)


Anyám is tud a dologról ( tesóm barátnőjének a kutyájaának stb hallották )


Nem tudom mikor közöljem.

A srác komolynak tűnik hosszú idő után olyan aki mellett önmagam vagyok, elfelejtem a gondjaim csak ő van és én + 3 hónap után nem hozta fel hogy d0gj0nk már...

Kicsivel több mint fél éves ismerem aludtam már nála és már eléggé elérkezettnek látom, hogy felvázoljam a helyzetet.

már csak azért is mert anyám meg említette, hogy " ha ilyen kocsija van biztos van pénze akkor kérhetnél tőle kölcsön"

és élek hogy ez meg fog történni akár az utcán ha össze futunk.

Volt rá példa, hogy egy ismerősömmel(fiú) sétáltam anyám oda jött és "szia! jajj nem is tudtam, hogy már megint új faszid van, neki legalább van kocsija meg pénze"

1. részt nem volt sok fiúhoz közöm más rész soha nem látták egymás a 3. meg ilyet még is, hogy kérdezhet????


Mit mondjak neki és hogyan?


2016. dec. 16. 23:22
 1/2 anonim válasza:

Szerintem ha tenyleg ilyen komoly a dolog koztetek,nyugodtan beszelj vele a csaladi helyzetedrol.ha szeret megfogja erteni.lehet fel is ajanlja hohy ideiglenesen odakoltozz mig nemtalalsz lakhelyet..:)

Ami anyadat illeti hat neharagudj de nemnormalis

Nem ertem hogy tehet valaki ilyet a sajat lanyaval..

18 vagy azt csinalsz amit akarsz

2016. dec. 16. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ez retek gáz... Mármint anyád... Hogy lehet ilyen egy szülő... Na mindegy, a kérdésedre válaszolva, mond meg a fiúdnak nyugodtan, nem kell ezzel puhatolózni, meg kell mondani neki mi a helyzet, mire kell vigyázni anyáddal stb... Ha megtudja és emiatt lelép, akkor amúgy sem tartott volna sokáig a dolog, de a leírtak alapján rendes srácnak hangzik.

Te meg próbálj meg minél előbb lelépni otthonról, és bírd ki ezt, mert ezek szörnyű körülmények. Tisztelet hogy minden nap szembe nézel ilyennel. Sok sikert 18/f

2016. dec. 28. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!