Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Mi tetszik nektek a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mi tetszik nektek a páva fiúkban?

Figyelt kérdés
Én is lány vagyok de valamiért nem jönnek be az ilyen fiúk csak megcsalnak otthagynak összetörnek... Sok páva meg ecsethajú fiú próbálkozik nálam de hiába mert úgyis tudom mi lesz a vége... Nektek mi tetszik bennük most komolyan?
2016. dec. 24. 08:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Semmi.Na jó azért lehet köztük is van norm. de a legtöbbjükkel kapcsolatban igazad van.
2016. dec. 24. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
76%
Ez azért elég felszínes leírás volt. Nem akarok a védelmükre kelni, én is lányok vagyok, és nem az ilyen hímnemű egyedek a zsánereim, de azért mindet nem lehet egy kalap alá venni. Attól még, hogy ecsethajú nem nagyobb a valószínűsége annak, hogy meg fog csalni.:D
2016. dec. 24. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Én fiú vagyok, de szerintem a lányok nagy része úgy van ezzel, mindegy jó lesz ő is, legalább ő mert próbálkozni alapon elfogadják az ilyen srácokat. Aki ügye nem mer lépni, annak már a lányok 99% kivan lőve, mert ne várja a sült galambot egy férfi ember.

17f

2016. dec. 24. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Igen kedves 3-as ne várja a sült galambot egy férfiember.De nem sértésből írtam.
2016. dec. 24. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Semmi nem tetszik bennük.Vannak persze normálisak,de a nagy részük beképzelt alpári hülyegyerek[(13-16) korosztály biztos.]
2016. dec. 24. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok páva és a sült galambot se várom :D, ezzel csak másokat akartam motiválni!
2016. dec. 24. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
50%

Én ezt nem értem. Mi ez a sztereotípia, hogy minden ecset csak kihasználna?:D Ugyanannyi eséllyel hagy el/csal meg egy szimplán helyes fiú is, elvégre nem a haj meg az öltözködés teszi az embert ÉS MOST KAPASZKODJ MEG, több köztük a normális, mint a beképzelt pukkancs.

Egyébként lány vagyok és volt már hasonló barátom, de ő egyáltalán nem ilyen volt, pedig külső alapján leginkább ide lehetett bekategorizálni.

2016. dec. 24. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Annyira nem ertem ezeket a kerdeseket.... A pavahajuaknak altalaban azert olyan a hajuk, mert a tobbsegnek akarnak mutatni vmit, h en is ilyen meno vok, v mittomen... De engem egyaltalan nem erdekelnek h mi van veluk. Ha tetszik mondjuk akk erdeklodom, de jobb az izlesem annal h egy bekepzelt vkivel jarjak, aki masok velemenyehez igazodva alkotja meg a sajat velemenyet. Ha ennyire utaljatok oket, minej foglalkoztok veluk??? Ha kiirtok egy ilyen kerdest, abbol csak egy hatalmas veszekedes lesz, mert jonnek azok akik az ilyen tomporfejekre buknak es vedelmukbe veszik oket. Ugyse fogjatok megerteni a masikat soha az eletbe, mert erre vhogy senki Sem kepes!!! Nem mondom, tenyleg vannak jofejek kozottuk de nagyon ritkan...
2016. dec. 24. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nekem egyáltalán nem tetszik a stílus. Egyszerűen fos.
2016. dec. 24. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Jó lenne ha a lányok is leszoknának arról a bizonyos sült galambról
2016. dec. 24. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!