Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gondolom ismerős helyzetet...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gondolom ismerős helyzetet vázolok:van egy srác régóta tetszik, osztálytársam. Aztán ott van egy másik aki két évvel idősebb. Mi tehetek?

Figyelt kérdés
A 2. srácról annyit,hogy úszásoktatáson láttam először.Szimpi volt.Csak velem a tanárra meg a barátnőm bátyjával beszélgetett.Folyton nézett (ettől agyfát kapok).Nem akartam nyomulós lenni ezért hagytam.Azonban egyre jobban kezdett tetszeni.Lassan beleőrülök ebbe a helyzetbe:/ LÁNYOK help me please!😘
2016. dec. 23. 22:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha van két srác, mindig válaszd azt, amelyikbe utóbb szerettél bele. Ha az első elég jó lett volna, nem tudtál volna beleszeretni a másikba.
2016. dec. 23. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hé ezt nem Johnny Depp mondta?🤣😘 Boldog Karit!
2016. dec. 23. 23:03
 3/5 anonim ***** válasza:
;p
2016. dec. 23. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Am lány vagy?Hulye kerdes...
2016. dec. 23. 23:06
 5/5 A kérdező kommentje:
Ha holnapig nem válaszolok alszomXD😂Bye Gyakori!💋
2016. dec. 23. 23:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!