Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Megengednétek a 16 éves...

Megengednétek a 16 éves lányotoknak, hogy ott aludjon nálatok a barátja? (2 éve vannak együtt)

Figyelt kérdés
2016. szept. 12. 21:47
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/84 A kérdező kommentje:
A barátja 17 éves
2016. szept. 12. 21:48
 2/84 anonim ***** válasza:
18%
nem. Bár gondolom a te szüleidnek másmilyen az erkölcsi értékrendje ha mér 14 évesen pasid volt.
2016. szept. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/84 anonim ***** válasza:
26%

Szo sem lehet rola es nem a szex miatt hanem

Egy iskolas par ne jatsza a komoly kapcsolatot apast anyast

Mas en nem kerulgetek egy idegent reggel se este

2016. szept. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/84 anonim ***** válasza:
76%
Párszor, hétvégenként igen, de attól is függ, mennyire stresszes hetünk volt (nem mindig van energiám vendégekre, még ha ez csak annyiból áll is, hogy eggyel több ember van a lakásban és nem kell főzni rá meg ilyenek).
2016. szept. 12. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/84 anonim ***** válasza:
72%

Most a kislányom 4 éves. Tudom, hogy egyszer eljön az-az idő amikor elkell engedjem egy picit. Biztos vagyok benne, hogy nem fogok tudni arról ha megtörténik az első, egy fiúval(Már a fiú érdekében is előre remélem :D), a feleségem sem mondaná el nekem az biztos, mert tudja, hogy kiakadnék. Na meg ez az élet rendje.. én is voltam tini. Tudom, hogy megy.

Azt is tudom, hogy ha leakarnak egymással feküdni, ahhoz nem kell együtt aludni.

Ennek ellenére, hogy az én házamban, a kislányom mellett egy fiú feküdjön, nekem meg egész este az járjon az eszembe, hogy a szomszéd szobában épp most szexelnek, az kizárt!

Nézhetnek "hülyének", mert ilyenek a fiatalok. Nem hiszik el, hogy apa-anya is volt fiatal. Még vadabb, mint Ők, de köszi nem. Intézzék titokban, ne előttem. Mert ha pofámba tolják, hogy a kislány akiért bármit megtennék, épp most van egy olyan fiú karjai között akivel úgysem lesz örökre szóló, az kiakasztó.

2016. szept. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/84 anonim ***** válasza:
9%
nem. es nem a szex miatt, en nem akarok egyutt elni egy vadidegen fickoval.
2016. szept. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/84 anonim ***** válasza:
29%

Nem tudom, néztétek-e a Rém Rendes Családot annak idején. Na, és úgy lennék ezzel, ahogy Al Bundy volt, amikor fel akart menni a lányához. :)

Pedig ő is tudta, hogy házon kívül mi folyik, de hogy a saját házában, az orra előtt... Legalább egy kis szégyenérzetük legyen.

2016. szept. 12. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/84 anonim ***** válasza:
43%

"amikor fel akart menni a lányához"

Mármint egy idegen srác.

2016. szept. 12. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/84 Vy ***** válasza:
29%

Majd ha már nem tanul a leányzó, hanem dolgozni fog, és önállóvá válik, akkor majd ott aludhat a pasija. Jó, nyilván nem ettől függ, hogy "úgy" együtt lesznek-e vagy sem, de én azért nem asszisztálnék hozzá, hogy a 16 éves lányomnál nála aludjon a pasija (mert ha megengeded, akkor gyakorlatilag áldásodat adod "arra" is, elvégre a szülő se hülye, és ezt a gyerek is tudja...). Hihető, hogy csak aludnának egész éjszaka... Aztán ha gáz van, a szülőnek fájhat a feje, hogy most mihez kezdjen a 16 éves terhes lányával...


Én mondjuk elég konzervatív nevelést kaptam, 16 évesen kezdtem járni azzal a fiúval, akivel aztán 8 évig voltam együtt, és nekünk sem engedték, hogy ő itt aludjon, pedig a főiskola miatt nekem amúgy is nehézkes volt a találkozásokat is megoldani... De ez se hatotta meg őket. Mindig az volt a válasz, hogy míg az ő házukban lakok, addig nem. Majd ha önállósodok, munkába állok, stb, akkor majd együtt aludhatok a pasimmal is. Mi ezt meg is értettük, és mivel alapvetően szerettük egymást, így nem okozott köztünk gondot ez (nyilván szerettük volna, de ha nem, hát nem, a szülők hajthatatlanok voltak, így éjjel 10/11-kor mindig mennie kellett, legkésőbb). Aztán szakítottunk, de ennek semmi köze nem volt ehhez a dologhoz.


Egyetértek az előttem szólókkal, egy 16 évesnek még semmi értelme, hogy felnőttet játsszon a pasijával...

2016. szept. 12. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/84 anonim ***** válasza:
25%
Természetesen nem engedném. Én már azt sem értem, hogy engedtek a szülők 14 éves, azaz általános iskolai kislánynak barátot. Egyet értek a lepontozott emberrel. Erkölcsileg nincsenek toppon az ilyen családok. 16 éves lánynak sincs keresnivalója fiúval egy ágyban.
2016. szept. 12. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!