Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek sok 5 év körkülönb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek sok 5 év körkülönbség?

Figyelt kérdés
Annyi lenne az egész történet, hogy barátnőm egy 18 éves fiúval van "együtt" a lány meg 13 éves. Nektek mi a véleményetek erről?

2016. dec. 26. 15:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
65%
Sok. ._. Amúgy te melyik vagy? :D
2016. dec. 26. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
72%

köztem és a párom közt 10 év van. ha ők nem érzik soknak és tisztában vannak azzal mivel jár ennyi év különbség szerintem semmi akadálya.

16l

2016. dec. 26. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem amúgy ez brutális. Nekem is vannak 13 éves leány barátaim és barátnak rendben van, abszolút lehet velük beszélgetni, de most, hogy kapcsolatban lennék bármelyikkel is...:/ Annyira kicsik még...:/ Szóval nem értem. Szerintem, aki 18 évesen 13 évesekbe szerelmes, annak van némi pedofil hajlama, mégha nem olyan komoly is. De tulajdonképpen lényegtelen, ha boldogok együtt, akkor rendben, ettől függetlenül én fel nem fogom ezt. :D :/
2016. dec. 26. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
67%
Sok. A lány még kiskorú, a fiú meg már nagykorú. 2-3 év múlva rendben lesz a dolog, de most még sok.
2016. dec. 26. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
34%
Hogy sok e azt ők érzik. Köztem és barátnőm között 9 év van (22-13), ami talán soknak tűnhet de jól érezzük magunkat egymással, csak ez számít. Szóval ha ők jól megvannak együtt akkor nincs olyan hogy sok :)
2016. dec. 26. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
61%

Egyén kérdése.

Ha megvan az összhang, és a helyén tudják kezelni az életkori sajátosságból adódó dolgokat (értsd: nem az együtt alvásból, meg a hancúrozásból áll a kapcsolat, hanem inkább plátói, érzelmi síkon mozog), akkor nem látok benne kivetni valót.

2016. dec. 26. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

#1: Hogy értve melyik vagyok?:o

A többieknek nagyon köszönöm a válaszokat:)

2016. dec. 26. 15:29
 8/13 anonim ***** válasza:
(1-es vagyok) Hát hogy te a srác vagy a csaj vagy? :D
2016. dec. 26. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező. 1-es azt kérdezte h te a lány v a fiú vagy a kapcsolatban,mivel nem hitte el h a barátnődről kérdezel.
2016. dec. 26. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
#1: Semelyik nem vagyok. A lány barátnője vagyok, olyan nehéz ezt elhinni?
2016. dec. 26. 15:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!