Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Meghívtak egy szívlveszteri...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meghívtak egy szívlveszteri buliba, ott lesz az a csaj is akivel megpróbáltam járni 2x de, nem igazán sikerült, (lent) elmenjek vagy keressek más bulit?

Figyelt kérdés

elsőre azért offolt mert (állitása szerint) otthon volt valami nagy zűr.

másodszor pedig:nem kerestem őt elégszer(nem érdekelt hogy mi van vele) ez igaz de, nem vagyok mindig gép előtt, és nem fogok írogatni neki este 11kor,írtam amikor tudtam,és úgy véltem neki is alkalmas.



2016. dec. 26. 20:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem menj el, nehogy ő miatta ne szórakozz:)
2016. dec. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 okosóra ***** válasza:
#1nek igaza van
2016. dec. 29. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én egy olyan szilveszteri buliba megyek ahol 4 embert ismerek, az egyik az exem, a másik a legjobb (?) barátnőm akivel mostanában megromlott a viszonyunk, és akivel egyszer kavartunk, amiről hazugságokat terjeszt, a harmadik a mostani barátom akivel senki nem tudja hogy együtt vagyunk (mindegy, ez hosszú) a negyedikkel meg egyszer találkoztam fél órára. És emelt fővel tervezem végigcsinálni.

Szerintem a te eseted még bőven vállalható. Nehogy emiatt ne menj el bulizni. 18L

2016. dec. 29. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!