Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lanyok! Nektek ez miert jo es...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok! Nektek ez miert jo es miert csinaljatok ezt?

Figyelt kérdés
Elkezdtem nehany napja beszelgetni egy lannyal es tok normalis volt, o kezdemenyezte a beszelgetest, meg kepeket is kuldott, szoval o kezdett. Minden stabill volt nekem szimpatikusnak tunt, aztan 3.napon en irtam ra. Azt mondta dolga van es majd ir. Azota bas.zott visszairni. Nekem nem is a lany hianyzik mert alig ismertem, azert teszem fel a kerdest, mert ez mar nem az elso ilyen eset, es nem csak velem tortent mar ilyen. Nektek miert jo etetni a sracokat minden joval, aztan szarni rajuk? Legyen bennetek annyi gerinc hogy megmondjatok ha valami nem tetszik.

#átverés #rákagyomrotok
2016. dec. 27. 13:40
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
93%
Hú ezt hány fiú ugyan úgy megcsinálja és én se találom rá a magyarázatot.
2016. dec. 27. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
91%
Egyetértek az elsővel.
2016. dec. 27. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
67%
Mar a leirast else olvastam. Mi a f#szert kell altalanositani? szerinted mi csinaljuk azt amit aza lany csinalt, szerinted minden lany ugyanolyan?... Ennyi erovel ismerek par idiota k#cs#g fiut, most akkor te is az vagy?..
2016. dec. 27. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
48%
Ja ezt fiuk is ugyanúgy megteszik, mint a lányok. Mind a két félnél vannak ilyen emberek.
2016. dec. 27. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Engedtessék meg nekem, hogy karácsonykor a családommal foglalkozzak ahelyett, hogy idegen fiúkkal leveleznék neten. Majd ha nem lesz dolga, akkor fog írni.
2016. dec. 27. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Na igen, ez meg a másik fele... Nem tom, miért várod el, hogy a csaj épp karácsonykor írjon.
2016. dec. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Lol sracok nincs mar karacsony

Es bocsi nem altalanositok akinek nem inge...

2016. dec. 27. 14:21
 8/18 anonim ***** válasza:
Ne vegye magára... Ja aha. Csakh mégis az egész lányközösségre értetted ezt. Legközelebb figyelj oda.Mert egyszer remélem rájössz h nem minden lány cse. szik ki veled.
2016. dec. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Egyreszt lehet, hogy tenyleg dolga van?! Masreszt meg en is szoktam ilyet, amikor szimpinek tunik valaki elsonek, aztan meg vagy unalmas, vagy nagyon mas vileg, vagy rajovok, hogy csak teher ez az egesz, mert par beszelgetes utan elvarasai vannak felem, mint pl neked most az, hogy irjon neked. Egy par beszelgetes nem jelenti azt, hogy mostmar allandoan irkalni fog neked.
2016. dec. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Há tesó nem kell a para.

A buksza úgyis a tiéd már.

És egyéb szexista hozzászólás.

2016. dec. 27. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!