Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, miért csináljátok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, miért csináljátok azt, hogy elhitetitek egy fiúval, hogy tetszik nektek aztán lepattintjátok?

Figyelt kérdés

2016. febr. 18. 21:58
 1/6 anonim ***** válasza:
egó töltés, vagy hülye a csaj
2016. febr. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ne általánosíts légyszi... Ez veled sztem 1x max 2x történhetett meg, de azért így teszed fel a kérdést :/
2016. febr. 18. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát eddig az összes lánynál így volt..
2016. febr. 18. 22:17
 4/6 anonim válasza:
nekem sok fiu volt aki tetszik es aztan megismertem es kiderult hogy egy undorito fereg.van akirol utana olyan dolgokat tudtam meg hogy en szegyelltem magam hogy bejott.volt olyan hogy par napig bejott de aztan valami miatt ugy mond kiszerettem belole.
2016. febr. 18. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

a válasz: népszerűség hajkurászás

minden társaságnak meglesz a legmenőbb sráca, és csaja

és a két domináns ebben a körben bármit megtehet, és akár következmények nélkül játszhat a tagokkal. Igen, mindenféleképpen pozitív visszajelzéseket adnak, majd jó magasról ejtenek pofára, mert így ők a csak nagyon kevesek számára elérhető királynők. Akik mint tudjuk nem házasodnak be a pórnép közé...

szóval jól nézd meg, hogy kibe szeretsz bele, mert különben nagyon nagyot fogsz puffanni. (tapasztalat, részvét)

Előző hölgyemény:

Nem vagyok féreg, de természetesen velem is megtörtént az említett eset, és ez azért volt, mert őszintén beleszerettem egy lányba, aki az ujja köré csavart, majd jól eldobott, ok nélkül, just for fun. Sajnálom ha eddig csak férgekkel volt dolgod, de ne olyanokat bánts meg, akik nem érdemlik meg. Ha nem tetszik a srác, akkor egy fiú hódolatát szépen, kedvesen, és udvariasan is le lehet építeni, nem kell őket lelkileg tönkretenni.

2016. febr. 19. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Valószínűleg ha ilyen történik, azért van, mert lehet már elsőre nem jöttél be a csajnak.( izlések és pofonok :P) és sok lány nem mer megbántani egy fiút, sajnálják, hogy az csak próbálkozik,nem merik elmondani elsőre, hogy nem az esetük, így egy ideig szórakoznak, kedvesek, de amikor már úgy érzik, hogy eléggé maguk köré csavartak, és esetleg te( a fiú) többet akar, akkor egyszerűen azt csinálják amit eddig akartak, otthagynak. Simán lekoptatják az embert. Kicsit pszihológialag próbáltam megközelíteni a dolgot.
2016. febr. 26. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!