Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányok miért szeretik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok miért szeretik ennyire a yaoit?

Figyelt kérdés
Nemrég,kb 1 órája az egyik lány barátom megnézetett velem egy "yaoit" vagy micsodát...és azt mondta hogy sokan szeretik az ilyeneket ,a kollégiumba ahova jár főképp sokan szeretik..De én nem értem ,mi ebben a jó???be is könnyeztem rendesen rajta,akkor a lányok mit szeretnek benne ennyire??undorító!baxus...át is gondolom a lány iránt táplált érzéseimet,azt állítja szereti a yaoit ,én meg nem tudom hogy ez meg érné-e nekem ez a fájdalom napi szinten xdd..kérlek segítsetek,mit tegyek ?????? 16f

#lány #szerelem #Yaoi #fagylalt #lelkitraumák #fagylaltnélküliélet
2016. dec. 27. 18:26
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Mert bishounenek vannak benne, és mert hihetetlen aranyos, érzelmesek benne a szereplők.
2016. dec. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Boku no... Hmm, Boku no pico? Nemáár pfújj!! Inkább kezdjük az elejétől... Nem akarok önéletrajzot írni, de 14 éves lány vagyok, és szintén imádom a yaoit, nos, hogy miért azt hosszú lenne elmagyarázni, ellenben tekintsd meg ezt a videót ^^ : [link]

Visszatérve a boku no picora. Nem tudom, hogy a barátnőd röhögni szeretett volna egy jót vagy kipróbálni, h mennyire érzékeny az úgynevezett agy****ságokra, de véleményem szerint az az anime egy borzalom. És nem csak én gondolom így. Nincs valóságalapja és bár a yaoik nagyrésze szintén tele van fanservissel (mert ugye ezek kifejezetten lányoknak készülnek), ez azért már túlzás. Érdekesnek talán mondható, de fiúknak végképp nem ajánlott, hard yaoi és nem lepődnék meg rajta, ha rémálmaid lennének tőle. Hehe... 'xD Vannak igazán jó shounen ai, yaoi animék is. Pl. Yuri!!! on ice, no.6 (Ezekben a story nem csak a két fél kapcsolatára épül) Ha nincs más választásod, akkor inkább ezek közül nézzetek meg egyet. ;)

2016. dec. 27. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
én csak megkérdeztem a lánytól hogy mi az a yaoi...ő meg ilyet szól: na gyere,megmutatom! (leültetett a laptop elé,oda szikszalagozott a székhez,(elsőre nem is értettem miért) ő meg lelépett az öcsémmel a játszótérre)..és ott hagyott engem azzal a boku no izével majd azt mondta hogy : Jó szórakozást!...ahha ..hát köszi T-T .... most meg valami "Prison school-t" akar velem nézetni...félnem kell ?? :/
2016. dec. 27. 20:01
 14/16 anonim ***** válasza:
megnéztem, fúj, ez tele van nagymellű csajokkal. Hányinger
2016. dec. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
akkor nekem tökéletes *-* köszönööööm
2016. dec. 27. 20:09
 16/16 anonim ***** válasza:
Néhány shounen ai t én is néha megnézek..deeeee......14F xd
2017. febr. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!