Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudtok adni jó tanácsokat? 15F

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudtok adni jó tanácsokat? 15F

Figyelt kérdés

Még sosem volt barátnőm és nagyon szeretnék :D

De nem tudom h hol keressek és mit mondjak.

Tudtok mondani jó tanácsokat?



2016. dec. 27. 20:48
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ereszd le a tökeid és menj oda hozzá.


Legalább te ha én nem merek néha. XD

2016. dec. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát figyel azt nem egészen tudnám megmondani hol keress mert majd úgy is jön valaki aki megtetszik:'D de ha meg is tetszik valaki legyél hozzá kedves és ne az ilyen sz.r csajozós dumákkal gyere neki stb mert azok olyan lenézőek.Először közeledj hozzá mint barát és bókolgass neki alig észrevehetően meg hasonlók.^^meg legyél vele cuki.hiába hiszik azt a srácok a (normális)lányok nem buknak a bunkókra akik elvannak telve maguktól meg ilyenek...remélem azért tudtam segíteni.:3
2016. dec. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Jaaj PékBácsi. 
2016. dec. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
szeretnél gyakorolni? :D szívesen adok tanácsot ha megtapasztalom hogyan szoktál ismerkedni lányokkal :) 15/L
2016. dec. 27. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 ZoltanAnglia ***** válasza:
100%

Baratot keres, nem baratnot kifejezetten.

En itt vagyok neked. 51 eves ferfi vagyok.

2016. dec. 29. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
barátnőt keresek ;)
2016. dec. 30. 00:09
 7/8 Zsolt987 válasza:
#4 én gyakorolnék veled ;) ( és most nem azért mert bunkó vagyok :D )
2017. jan. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi nem kell már segítenek :)
2017. jan. 5. 22:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!