Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Első randira tudtok tanácsokat...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randira tudtok tanácsokat mondani?

Figyelt kérdés
El megyek moziba egy lánnyal pár nap múlva, és ha esetleg valaki tudna tanácsokat adni, azt nagyon megköszönném. Internetes randi-tanácsos oldalak nem érdekelnek, 99%-a hulladék. (14 évesek vagyunk mindketten.)

2016. máj. 11. 14:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mit néztek?
2016. máj. 11. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Lehet prűd vagyok, de életkorotokból kifolyólag valami animációs filmet/mesét néznek meg ha most lennék 14


29F

2016. máj. 11. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
83%
#2 30 éves vagy mit keresel te tini párkapcsolatok témába o.O
2016. máj. 11. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Milyen tanácsot kérsz? Hogy milyen filmet nézzetek? 12.-től lesz a mozikban az Angry Birds, én azt nézném :D
2016. máj. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
legyél határozott és gondold azt hogy megfogod szerezni a csajt,bókolj de csak mértékkel stb..
2016. máj. 11. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Na szoval, nem voltam teljesen ertheto. Mar megvan mit nezunk (vigjatek), es attol meg hogy 14 evesek vagyunk nem kell lenezni minket. Szoval animacios butasagokkal beken lehet hagyni..:) Tanacsot ahhoz akartam kerni, hogy elotte, utana mit erdemes csinalni/mondani. Esetleg mozi alatt.
2016. máj. 11. 16:59
 7/11 anonim ***** válasza:

15 vagyok és nagyon szeretem az animációs sorozatokat. Nem hiszem, hogy ez lenézendő dolog.

A randihoz: legyél kedves, vicces, udvarias, vagy ami csak tudsz lenni, a lényeg h add önmagad. És ha esetleg nagyon izgulsz, gondolj bele, hogy ő is tuti szétizgulja magát.

2016. máj. 11. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

/Fölöttem kommentelő/


Animációs sorozatokkal nincs bajom, de olyan animációs film ami mi korosztályunknak való, na olyat még nem láttam, főleg nem moziban. (South Parkot, Family Guyt szoktam nézni, ezekkel nincs bajom:D)

2016. máj. 11. 17:24
 9/11 anonim ***** válasza:

mozi alatt szenvedni, hogy mi a francot csináljatok. első randira a lehető legrosszabb hely a mozi. nem tudtok beszélgetni, ami a legfontosabb lenne


szóval előtte-után séta, kaja, és sok beszélgetés

2016. máj. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
#9 -> Már lassan két éve ismerjük egymást..
2016. máj. 11. 20:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!